Control Process S.A.
Kraków Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 października 2020. Zobacz aktualne

Pracownik biurowy

Control Process S.A. Kraków
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Obowiązki

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania działu;
  • prowadzenie poczty wychodzącej i przychodzącej;
  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów;
  • prowadzenie korespondencji e-mailowej;
  • organizowanie podróży służbowych;
  • obsługa urządzeń biurowych;
  • zapewnienie prawidłowego przepływu informacji;

Wymagania

  • Min. wykształcenie średnie;
  • Umiejętność diagnozowania problemów
  • Dążenie do osiągnięcia rezultatów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność wyznaczania priorytetów
  • Umiejętność zarządzania czasem
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Ciekawą pracę w dynamicznym środowisku
  • Miłą atmosferę w pracy
  • Możliwość samorealizacji
  • Umowę o pracę
  • Stabilne warunki zatrudnienia

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Control Process S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Obrońców Modlina 16, 30-733 Kraków danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę".

Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez Control Process S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Obrońców Modlina 16, 30-733 Kraków danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym również dla celów przyszłych rekrutacji.

Administratorem danych jest Control Process S.A. z siedzibą w Krakowie przy ul. Obrońców Modlina 16. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.