Pracownik biurowy

Praca
Kraków
nie podano

Obowiązki

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania działu;
  • prowadzenie poczty wychodzącej i przychodzącej;
  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów;
  • prowadzenie korespondencji e-mailowej;
  • organizowanie podróży służbowych;
  • obsługa urządzeń biurowych;
  • zapewnienie prawidłowego przepływu informacji;

Wymagania

  • Min. wykształcenie średnie;
  • Umiejętność diagnozowania problemów
  • Dążenie do osiągnięcia rezultatów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność wyznaczania priorytetów
  • Umiejętność zarządzania czasem
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Ciekawą pracę w dynamicznym środowisku
  • Miłą atmosferę w pracy
  • Możliwość samorealizacji
  • Umowę o pracę
  • Stabilne warunki zatrudnienia

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Control Process S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Obrońców Modlina 16, 30-733 Kraków danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę".

Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez Control Process S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Obrońców Modlina 16, 30-733 Kraków danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym również dla celów przyszłych rekrutacji.

Administratorem danych jest Control Process S.A. z siedzibą w Krakowie przy ul. Obrońców Modlina 16. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz