Ferier sp. z o.o.
Gdańsk Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 września 2022. Zobacz aktualne

Pracownik Asysty Pasażerskiej na Lotnisku

Ferier sp. z o.o. Gdańsk
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa o pracę

Pracownik Asysty Pasażerskiej

Zapewnienie odpowiedniej asysty dla pasażerów potrzebujących opieki od czasu przyjazdu do portu lotniczego, w czasie odprawy pasażerskiej, w czasie procedur kontroli bezpieczeństwa aż do bezpiecznego zajęcia miejsca na pokładzie samolotu a także zapewnienie asysty po przylocie do portu lotniczego oraz w czasie odbierania bagażu.

Zakres obowiązków:

  • Praca w charakterze pracownika obsługi pasażerskiej
  • Zapewnienie asysty dla pasażerów z ograniczoną możliwością poruszania się
  • Zapewnienie asysty dla pasażerów wymagających dodatkowej opieki
  • Inne zadania związane z obsługą pasażerów

Nasze wymagania:

  • Niekaralność
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Komunikatywność
  • Dyspozycyjność
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Pakiet niezbędnych szkoleń
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie pakietu sportowego
  • Możliwość rozwoju