CCIG Group Sp. z o.o.
Kielce Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 lipca 2024. Zobacz aktualne

Postaw na siebie i zdobądź doświadczenie w sprzedaży.

CCIG Group Sp. z o.o. Kielce
Nie podano
Praca
Umowa zlecenie

Plaża, parawany, słońce.

Wakacyjne są miesiące.

Lato ciepłe da promienie,

a my pierwsze doświadczenie :)

 

Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje pracy tymczasowej, o nr. 15946, dla swojego Klienta poszukuje osób na stanowisko Telefoniczny Doradca Klienta.


Nauczymy Cię wszystkiego od postaw!

 

U nas czekają na Ciebie:

  • Profesjonalny pakiet wdrożeniowy 'Uknow'
  • Bonus 300 zł brutto za udział w szkoleniu
  • Wynagrodzenie 27,70 zł brutto/h + premie i prowizje
  • Wypłata 2 razy w miesiącu
  • Grafik dopasowany do Ciebie
  • Regularne szkolenia podnoszące kompetencje
  • Karta rabatowa

... oraz ludzie, którzy nie mogą doczekać się, żeby Cię poznać!


Jakie będą Twoje zadania?

  • Współpraca i budowanie relacji z Klientami sieci Orange
  • Proponowanie nowych rozwiązań sprzedażowych

Zainteresowany/a? Aplikuj, to tylko kilka sekund :)

Podobne oferty

Jobman
Kielce
Nie podano
Jobman
Kielce
Nie podano
Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
Polityka cookies | Polityka prywatności | Zamknij