Air Liquide
Dąbrowa Górnicza Przemysł / Produkcja
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 grudnia 2019. Zobacz aktualne

Płatny Staż w Dziale Technicznym - Program Stażowy Air Liquide

Air Liquide Dąbrowa Górnicza
Nie podano
Staż
Umowa zlecenie

Jako Grupa Air Liquide jesteśmy światowym liderem w dziedzinie produkcji gazów, technologii oraz usług dla przemysłu i ochrony zdrowia. Nasza obecność w 80 krajach to ponad 67 000 pracowników i obsługa ponad 3 000 000 klientów i pacjentów.

Air Liquide Central East Europe (Poland, Czech Republic, Slovakia)to działalność w ramach trzech linii biznesowych: Large Industries, Industrial Merchant, Healthcare oraz współpraca z ponad 5000 klientów i wsparcie dla około 2000 pacjentów.

Płatny Staż w Dziale Technicznym -

Program Stażowy Air Liquide

(lokalizacja: Dąbrowa Górnicza - teren Huty Katowice )

Wymagania:

  • Absolwent lub student ostatniego roku (kierunki techniczne np. Zarządzanie i inżynieria produkcji, Inżynieria materiałowa, itp.)
  • Znajomość technicznych zagadnień
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B2 ( umożliwiający swobodną komunikację)
  • Umiejętność obsługi pakietu Office (szczególnie Excel)
  • Dokładność i sumienność
  • Chęć poszerzania swojej wiedzy i umiejętności
  • Umiejętność czytania schematów P&ID będzie dodatkowym atutem

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej i eksploatacyjnej instalacji gazów technicznych
  • Aktualizacja baz danych elementów nadzorowanych / dostępności zasobów / realizowanych inwestycji
  • Opracowywanie harmonogramu pracy serwisu
  • Analiza raportów z przeprowadzanych przeglądów okresowych instalacji
  • Zapewnienie wsparcia dla Kierowników Projektu oraz Techników Serwisu
  • Bieżące wsparcie Działu

Oferujemy:

  • Minimum 6-miesięczny staż
  • Umowa zlecenie ok. 32-40h tygodniowo (1 miesiąc wdrożenia, później możliwość elastycznego czasu pracy)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość zdobycia praktycznych umiejętności pod okiem wykwalifikowanych ekspertów
  • Praca w międzynarodowej firmie przemysłowej
  •  Praca w miłej atmosferze / przyjaznym środowisku

Informujemy, że będziemy się kontaktować tylko z wybranymi kandydatami.