BWI Poland Technologies
Balice Inżynieria
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 stycznia 2021. Zobacz aktualne

Płatny staż w Dziale Procesu Produkcyjnego (stażysta automatyk)

Rekrutacja zdalna
BWI Poland Technologies Balice
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Zadania:

Pomoc inżynierom automatykom w tematach wdrożenia nowych lub modernizacji istniejących systemów sterowania maszyn produkcyjnych. Zadania mogą obejmować:

  • Analizę danych o procesach technologicznych;
  • Opracowanie rozwiązań technicznych, wybór niezbędnych komponentów systemów sterowania;
  • Opracowanie lub korekcję dokumentacji projektowej systemów sterowania;
  • Montaż ręczny prostych układów sterowania;
  • Opracowanie i korekcję programów sterowników PLC.

Wymagania:

  • Studenci III/IV roku kierunków: automatyka i robotyka, mechanika i budowa maszyn
  • Podstawowa umiejętność formułowania wymagań technicznych do systemu sterowania;
  • Umiejętność opracowania rozwiązania technicznie prostego układu sterowania, dobór niezbędnych komponentów;
  • Czytanie i opracowanie schematów elektrycznych, ideowych i montażowych układów sterowania;
  • Wykonanie montażu i uruchomienia prostego układu sterowania;
  • Podstawowe umiejętności programowania sterowników PLC w językach standardu IEC 61131-3.

Oferujemy:

  • Płatny staż,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie,
  • Miłą atmosferę w pracy,
  • Możliwość dopasowania godzin pracy do grafiku na uczelni.