Lina Medical Polska
Tarnowo Podgórne Medycyna / Farmaceutyka
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 maja 2019. Zobacz aktualne

Płatne Praktyki w Dziale Logistyki

Lina Medical Polska Tarnowo Podgórne
Nie podano
Praktyki
Umowa zlecenie

Zakres obowiązków:

• Wsparcie w optymalizacji procesów magazynowych oraz logistyki wewnętrznej i zewnętrznej

• Udział w projektach mających na celu poprawę procesów zapewniania jakości w logistyce

• Przygotowywanie zestawień i raportów

• Udział w projektach mających na celu poprawę procesu wsparcia logistyki zaopatrzenia

• Wsparcie podczas inwentaryzacji

• Aktywne uczestnictwo w bieżących pracach zespołu

Wymagania:

• Dyspozycyjność w okresie od 29 lipca do 31 sierpnia (możliwość przedłużenia na okres 2 miesięcy)

• Student V roku, preferowane kierunki: Logistyka Międzynarodowa, Logistyka i Transport, Zarządzanie Inżynierią Produkcji

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

• Bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office (Excel)

• Rzetelność i dokładność w działaniu

• Samodzielność i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

• Udział w realnych projektach z obszaru Logistyki Przedsiębiorstwa

• Możliwość zapoznania się ze strukturą organizacyjną firmy i zasadami BHP

• Zapoznanie się z systemami IT wspierającymi procesy logistyczne w firmie produkcyjnej

• Poznanie specyfiki realizowanych zadań logistycznych przez działy : transportu, planowania produkcji, dystrybucji, magazynu oraz współpracy z usługodawcami logistycznymi

• Zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie realizującej innowacyjne projekty

• Możliwość przedłużenia współpracy