Mirpol Sp. z o.o.
Rzeszów Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 października 2022. Zobacz aktualne

Obsługa klienta z językiem czeskim i słowackim

Mirpol Sp. z o.o. Rzeszów
3000 - 3500zł
Praca
Umowa zlecenie

Obowiązki:

  • obsługa klienta indywidualnego (telefoniczna, e-mailowa) w języku czeskim i słowackim
  • udzielanie klientom informacji o aktualnej ofercie naszego sklepu internetowego, dostępności poszczególnych produktów, ich funkcjonalności oraz cen
  • przyjmowanie, wprowadzanie zamówień złożonych przez klientów do systemu i ich obsługa
  • szybkie i efektywne rozwiązywanie zapytań klientów (e-mail, telefon)
  • weryfikacja treści produktowych na stronie internetowej w języku czeskim lub słowackim
  • wsparcie dla innych działów w zakresie komunikacji w języku czeskim lub słowackim
  • bieżąca współpraca z pozostałymi działami w firmie

Wymagane kwalifikacje:

  • biegła znajomość j. czeskiego lub słowackiego w mowie i piśmie
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka polskiego
  • doświadczenie zawodowe w telefonicznej obsłudze klienta – mocny atut
  • swobodna obsługa komputera i otwartość na naukę nowych systemów IT
  • komunikatywność, empatia
  • orientacja na klienta i jego potrzeby
  • wysoka kultura osobista
  • wielozadaniowość
  • zaangażowanie, gotowość na nauki specyfiki branży i produktów wyposażenia wnętrz

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • szkolenia (w zależności od potrzeb i aktualnych kompetencji)
  • praca w młodym, zgranym zespole, pełnym zaangażowania i czerpiącym satysfakcję ze swojej pracy
  • zdobycie doświadczenia w e-commerce