Kancelaria Prawa Gospodarczego PFW
Wrocław Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 maja 2018. Zobacz aktualne

Negocjator Call Center Wrocław - możliwość pracy na II zmianę

Kancelaria Prawa Gospodarczego PFW Wrocław
1800 - 3500zł
Praca
Umowa zlecenie

Kancelaria Prawa Gospodarczego PFW jest firmą, którą tworzy zespół doświadczonych specjalistów w zakresie nabywania i zarządzania wierzytelnościami sektorze B2B oraz B2C. Tworzymy nową jakość na rynku windykacji.

Naszym nadrzędnym celem jest maksymalne zapewnienie Klientom szybkiego i pewnego sposobu na odmrożenie kapitału przy jednoczesnym zachowaniu relacji biznesowych z dłużnikiem. Profesjonalizm świadczonych przez nas usług w połączeniu z wysoką skutecznością i szybkością działania zapewnia poprawę płynności finansowej oraz minimalizację ryzyka prowadzenia biznesu przez naszych Klientów.

Działamy na terenie całego kraju i za granicą, na wszystkich etapach postępowania: polubownym, sądowym i egzekucyjnym, a naszą dewizą jest elastyczne i indywidualne podejście do potrzeb naszych Klientów. Stawiamy na jakość i ciągłe doskonalenie się, co stanowi podstawę partnerskiej współpracy i wspólnego sukcesu

Specjalista Negocjator Call Center w dziale Windykacji

Miejsce pracy: WROCŁAW

1. Podstawowe obowiązki:

- monitoring i wyjaśnianie przyczyn zaległości w zakresie płatności oraz motywowanie do ich spłaty;

- telefoniczne negocjacje warunków spłaty należności zgodnie z obowiązującymi procedurami;

- prowadzenie korespondencji mailowej z Dłużnikami;

- aktualizacja danych oraz wprowadzanie informacji o Dłużnikach do systemu.

2. Wymagania:

- mini. średnie wykształcenie;

- bardzo dobra znajomość obsługi komputera;

- doskonałe umiejętności komunikacyjne;

- umiejętność pracy pod presją czasu i stresu;

- nastawienie na osiąganie celów;

- wysoka kultura osobista,

- nie wymagamy doświadczenia w windykacji.

3. Oferujemy:

- atrakcyjne, dwuskładnikowe wynagrodzenie (podstawa + premia uzależniona od wyników);

- stabilne zatrudnienie w nowoczesnej Kancelarii o ugruntowanej pozycji;

- pakiet szkoleń z zakresu prawa, windykacji oraz negocjacji;

- możliwość rozwoju i awansu w strukturach Kancelarii;

- pracę od pon. do pt, w godz. od 7.00 – 16.00; dla osób zainteresowanych możliwość pracy na drugiej zmianie w godzinach 15.00 - 22.00

- pracę w biurze w centrum miasta