VELOTTON sp. z o.o.
Kraków Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 maja 2021. Zobacz aktualne

Monter elektronik - Vekkit e-bike kits

VELOTTON sp. z o.o. Kraków
4900zł
Praca
Umowa zlecenie

Opis stanowiska:

  • Lutowanie z użyciem stacji lutowniczej lub stacji na gorące powietrze
  • Montaż elementów mechanicznych
  • Układanie elementów elektronicznych na płytkach PCB

Profil Kandydata:

  • doświadczenie na stanowisku elektronika lub pokrewnym;
  • znajomość języka angielskiego czyli rosijskiego w stopniu podstawowym
  • wiedza teoretyczna i praktyczna z obszaru elektroniki;
  • doświadczenie w naprawach sprzętu elektronicznego;
  • umiejętność lutowania;
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • zdolności manualne;
  • cierpliwość, sumienność, dokładność.

Rodzaj pracy: Pełny etat, Kontrakt

Wynagrodzenie: 4 900,00zł miesięcznie (brutto)