BusinessFace
Bydgoszcz Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 maja 2021. Zobacz aktualne

Młodszy Specjalista ds. jakości Call Center

BusinessFace Bydgoszcz
Nie podano
Praca

Businessface Sp. z o.o. współpracując z ING Bank Śląski S.A poszukuje kandydatów na stanowisko Młodszy Specjalista ds. jakości Contact Center

Zakres zadań poszukiwanego/poszukiwanej:

  • Kontrolowanie procesu monitorującego Call Center.
  • Bieżące raportowanie zadań.
  • Dbanie o profesjonalny wizerunek firmy.

Kogo szukamy, czego oczekujemy:

  • Osoby z minimum średnim wykształceniem.
  • Dokładności i umiejętności słuchania.
  • Sprawnej obsługi komputera, w tym pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Pracę w rozwojowym i wybitnym środowisku.
  • Zatrudnienie na pół etatu na podstawie umowy zlecenie.
  • Możliwość awansu zawodowego w ramach wewnętrznej ścieżki kariery.
  • Benefity pracownicze: Multisport i opieka medyczna.

Jeżeli powyższy opis to Ty, albo czujesz, że My to miejsce dla Ciebie - wyślij CV poprzez przycisk APLIKUJ.