Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 kwietnia 2021. Zobacz aktualne

Młodszy konsultant projektu księgowość

Rekrutacja zdalna
Zdalnie w czasie COVID
Soneta Kraków
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • zdalna pomoc klientom w użytkowaniu oprogramowania przez konsultacje telefoniczne i mailowe,
  • testowanie oraz udział w tworzeniu nowych wersji oprogramowania,
  • przygotowywanie oraz aktualizacja dokumentacji technicznej do systemu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane ekonomiczne lub informatyczne).
  • znajomość w stopniu podstawowym zagadnień księgowych (plan kont, rejestr VAT, kasa/bank, rozrachunki, deklaracje podatkowe, środki trwałe,
  • doświadczenie w pracy z klientem- łatwość w prowadzeniu rozmów i umiejętność zwięzłego i jasnego wypowiadania się w formie pisemnej,
  • otwartość na nową wiedzę,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość systemu do zarządzania enova365,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, z systemami klasy ERP.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (lub inne preferowane formy zatrudnienia),
  • szkolenia produktowe oraz pełne wsparcie merytoryczne,
  • długoterminową współpracę,
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami,
  • możliwość awansu zawodowego oraz rozwoju osobistego w obszarach działalności firmy.
  • rozwój w kierunku programowania,
  • dostęp do nowoczesnych technologii,
  • realny wpływ na kształt tworzonego oprogramowania,
  • partnerskie relacje w zespole i dobrą atmosferę,
  • po okresie próbnym ubezpieczenie medyczne i pakiet sportowy,
  • nowoczesne biuro wraz z kuchnią zaopatrzoną w zapas kawy i innych napojów,
  • parking samochodowy i rowerowy.

Aplikując na to ogłoszenie, akceptujesz poniższe klauzule:

  1. Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Soneta sp. z o. o.,z Inspektorem Ochrony Danych można się skontaktować pod adresem mailowym: iod@enova.pl , Twoje dane osobowe będą przetwarzane w zależności od wyrażonej zgody dla potrzeb aktualnej lub aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r., Twoje dane osobowe przechowywane będą w zależności od wyrażonej zgody przez okres aktualnej rekrutacji lub aktualnej i przyszłych rekrutacji tj. przez okres 1 roku, posiadasz prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.
  2. Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Soneta sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. J. Kustronia 44A, dla potrzeb aktualnej rekrutacji. Oświadczam, iż dane zostały podane dobrowolnie i zapoznałam/zapoznałem się z klauzulą informacyjną oraz pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich usunięcia lub poprawienia. Jestem świadomy, iż moja zgoda może być w każdym czasie odwołana.”
  3. Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Soneta sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. J. Kustronia 44A, dla potrzeb przyszłych rekrutacji (przez okres 1 roku). Oświadczam, iż dane zostały podane dobrowolnie i zapoznałam/zapoznałem się z klauzulą informacyjną oraz pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich usunięcia lub poprawienia. Jestem świadomy, iż moja zgoda może być w każdym czasie odwołana.