znajdepracownika
Warszawa Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 grudnia 2021. Zobacz aktualne

Młodszy Inżynier Projektu (Warszawa, Konotopa)

znajdepracownika Warszawa
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Zadania:

  • Współpraca z klientem w zakresie zapytań ofertowych
  • Wsparcie techniczne dla Klienta przy pomocy doświadczonych inżynierów
  • Pomoc przy przygotowywaniu ofert, kalkulacji realizowane na bazie współpracy z programistami
  • Współudział w działaniach marketingowych
  • Dbanie o profesjonalny wizerunek firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub student ostatnich lat
  • Mile widziane doświadczenie, praktyki w branży technicznej
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Znajomość angielskiego w stopniu min. komunikatywnym
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • Proaktywne podejście do zadań

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Konkurencyjny system premiowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Bardzo dobre warunki socjalne pracy

El-Box to firma, która oferuje kompleksowe usługi, od uzgodnienia wymagań i warunków technicznych, poprzez projektowanie i opracowanie technologii, wykonanie serii prototypowej do wdrożenia seryjnej produkcji obudów, łącznie z wykonaniem pokryć galwanicznych, lakierniczych oraz sitodruku. Firma stosuje najnowocześniejsze technologie (maszyn AMADA i TRUMPF) w zakresie obróbki blach, które umożliwiają ciągły rozwój firmy na rynku krajowym i zagranicznym.