Fundacja Biznes Bez Barier
Stryków Nie podano

Magazynier - Miejsce pracy: Stryków, łódzkie

Fundacja Biznes Bez Barier Stryków
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Fundacja Biznes Bez Barier została wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 25076. Obecnie dla jednego z naszych Klientów – Firmy Spedimex, poszukujemy osób na stanowisko: Magazynier - Miejsce pracy:Stryków, łódzkie.

Nie czekaj, dołącz już dzisiaj do wyjątkowego zespołu ponad 2000 pracowników #SpedimexTeam i zostań jego częścią!Mamy niemal 30-letnie doświadczenie w dostawach. Każdego dnia przygotowujemy towary do wysyłki, żeby jak najszybciej dotarły z naszych magazynów do większości miejsc w Polsce i Europie.

Twoje zadania:

·      przyjęcie, wydanie i pakowanie towaru,

·      kontrola jakości towaru,

·      skanowanie towaru,

·      czynności związane z utrzymaniem magazynu,

·      zachowanie norm i standardów BHP.

Oczekujemy:

·      gotowości do pracy na trzy zmiany [6:00-14:00, 14:00-22:00 i 22:00-6:00],

·      motywacji do podjęcia stabilnej pracy na pełen etat,

·      zaangażowania w realizację powierzonych zadań i odpowiedzialności za wykonywaną pracę,

·      mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy:

·      stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat (umowa bez pośredników),

·      terminowe comiesięczne wynagrodzenie,

·      atrakcyjne wynagrodzenie i płatne nadgodziny (szczegóły na rozmowie kwalifikacyjnej),

·      możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia i pakietu sportowego,

·      bezpłatną opiekę medyczną w najlepszej w Polsce sieci placówek prywatnych,

·      prezenty świąteczne, konkursy i nagrody za polecenie pracownika.

Jesteś zainteresowany?

Wyślij CV,konieczniewraz z klauzuląo ochronie danych osobowych o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fundację Biznes bez Barier moich danych osobowych w celu wykorzystania w procesie rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz w celu informowania o ofertach pracy na zasadach określonych w Polityce RODO:http://biznesbezbarier.org/politykaPrywatnosci”.