Allen & Overy
Warszawa Prawo
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 marca 2021. Zobacz aktualne

Legal PA

Allen & Overy Warszawa
Nie podano
Praca

Zakres obowiązków:

formatowanie i edycja dokumentów w aplikacjach MS Office

kopiowanie, skanowanie i bindowanie dokumentów

dbanie o właściwy obieg dokumentów i korespondencji

przygotowanie dokumentów do wysłania pocztą lub kurierem

organizacja podróży służbowych

prowadzenie kalendarza prawników

odbieranie telefonów i przekazywanie wiadomości

archiwizacja danych w systemie

Umiejętności i kwalifikacje:

doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, pozwalająca na swobodną komunikację oraz pracę z dokumentami

biegłość w obsłudze programów pakietu MS Office

wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu

komunikatywność, umiejętności koordynacyjne i organizacyjne

wielozadaniowość, dokładność, rzetelność i systematyczność

szybkie przyswajanie wiedzy

wysoka kultura osobista

inicjatywa i entuzjazm w codziennej pracy