Personia
Wejherowo Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 maja 2018. Zobacz aktualne

Kosztorysant Robót Elektrycznych

Personia Wejherowo
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Personia jest firmą rekrutacyjno-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku. Naszą domeną są szkolenia zamknięte, organizowane dla firm z różnych branż. Szkolimy w zakresie profesjonalnej obsługi Klienta, technik sprzedaży, rozwoju kompetencji menedżerskich i osobistych. Specjalizujemy się również w procesach rekrutacyjnych, prowadzonych także w formie Direct & Executive Search.

Obecnie dla naszego Klienta działającego w branży budowlanej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: pow. wejherowski

Nr ref.: 02/2018

Celem stanowiska jest przygotowywanie wycen robót elektrycznych.

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie wyceny prac z zakresu instalacji elektrycznych,
  • Sporządzanie wyceny prac związanych z budową m.in. sieci zewnętrznych i linii kablowych nn i SN,
  • Przygotowywanie zapytań i zbieranie ofert od poddostawców.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe,
  • Znajomość zagadnień z branży instalacji elektrycznych,
  • Doświadczenie przy sporządzaniu opracowań kosztorysowych robót elektrycznych mile widziane,
  • Znajomość programów kosztorysowych Norma lub Forte mile widziana,
  • Obsługa programów komputerowych z pakietu MS Office oraz AutoCAD,
  • Dokładność i rzetelność,
  • Dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez szkolenia,
  • Praca w miłej atmosferze w zgranym zespole.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na adres: rekrutacja@personia.pl, podając w tytule maila nazwę stanowiska i nr ref.

Zastrzegamy sobie prawo do przedstawienia również innej oferty niż w ogłoszeniu, a Państwa dane osobowe w celach wyłącznie rekrutacyjnych mogą być przedstawiane pracodawcom.