Seven Freight
Kraków Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 marca 2024. Zobacz aktualne

Junior Manager - Ekspert ds. Sprzedaży Transportu Drogowego

Seven Freight Kraków
4000 - 12000zł
Praca hybrydowa
Umowa zlecenie

Seven Freight to dynamiczna, stabilna i odnosząca sukcesy firma, realizująca dostawy dla takich marek jak Samsung, Lamborghini, Porsche oraz świadcząca usługi dla spółek o szczególnym znaczeniu gospodarczo-obronnym UE.

O naszej jakości świadczy szereg wyróżnień: Gazele Biznesu, TCF Elite, Diamenty Forbesa, a także certyfikatów: ISO 9001 oraz AQAP NATO.

Wśród pracodawców wyróżnia nas uczciwość, elastyczne podejście do Pracownika - swoboda w działaniu - oraz ponadprzeciętne wynagrodzenie.

Do naszego nowo powstającego oddziału w Krakowie poszukujemy Junior Managera - Eksperta ds. Sprzedaży Transportu Drogowego.

Twoje cechy:

  • otwartość
  • autentyczność
  • ciekawość świata
  • dobre maniery i elegancja
  • przebojowość
  • pewność siebie
  • "bystry umysł"

Twój zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów, rozwijanie bazy i utrzymywanie trwałych relacji - sposób pozyskiwania klientów pozostawiamy Tobie - liczy się duża skuteczność
  • współpraca z działem operacyjnym w Warszawie
  • przygotowywanie wycen i negocjowanie cen
  • prowadzenie spotkań handlowych (także na terenie całej Polski - podróże biznesowe, kolacje, konferencje)

Nasze wymagania:

  • wysokie umiejętności komunikacyjne oraz prezentacyjne
  • silne nastawienie na realizację założonych celów w tym pokonywanie konkurencji
  • chęć uczenia się, otwartość na zmiany i nowości
  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy:

  • umowę o pracę (3 miesiące okres próbny -> umowa o pracę na rok -> umowa na stałe)
  • pracę w stabilnej firmie (brak rotacji pracowników) z mocną pozycją na rynku
  • pracę od poniedziałku do piątku, domyślnie w godzinach 8-16 z możliwością elastycznego dostosowania do potrzeb i preferencji, możliwy krótszy tydzień pracy
  • kompleksowy program wdrożeniowy i szkolenia zewnętrzne, rozwój
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie za wyniki
  • prywatne ubezpieczenie na życie
  • samochód służbowy (również do celów prywatnych)
  • brak korporacyjnych zasad i pozytywną atmosferę w pracy

Czekamy na Twoje CV i LIST MOTYWACYJNY.