Autenti.com
Kraków IT
Dodaj opinię
Czy to Twoja firma? Przejmij profil
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 lutego 2021. Zobacz aktualne

Junior Lawyer

Autenti.com Kraków
Nie podano
Praca

Opis firmy

Jeśli posiadasz dobrą znajomość prawa cywilnego i gospodarczego, interesują Cię cyfrowe technologie, masz ambicję zmieniania świata na lepsze, posiadasz pasję, doświadczenie w kontraktowaniu kompetencje i doświadczenie w projektach dla branży IT i chcesz pracować w firmie z przyszłością – jesteś osobą, na którą czekamy!

Dołącz do zespołu Autenti!

Opis stanowiska

Zapraszamy do naszego zespołu Legal/Compliance prawników zainteresowanych zdobyciem komercyjnego doświadczenia z kompetencjami analitycznego myślenia, kreatywnością i skrupulatnością. Osobę charakteryzującą się wysoką komunikatywnością, która zaangażuje się w projekty wdrażania standardów prawnych, obsługi klientów, w tym negocjacji i opiniowania umów.

Na co dzień będziesz blisko współpracować z naszymi specjalistami Działu Legal oraz Compliance, Działem Administracyjnym, Działem Sales oraz Działem IT.

Twoja codzienna praca polegać będzie na:

  • opiniowaniu i negocjowaniu z klientami umów o świadczenie usług, o zachowaniu poufności, powierzenia przetwarzania danych osobowych,
  • obsłudze umów HR,
  • tworzeniu pism i dokumentacji wewnętrznej Spółki,
  • odpowiadaniu na zapytania prawne zespołu oraz klientów,
  • tworzenie rejestrów i nadzorze nad ich aktualnością,
  • udziale w tworzeniu standardów korporacyjnych w Spółce oraz wdrażaniu najlepszych praktyk,
  • wsparciu w działaniach pozostałych pracowników,
  • pracujemy na takich narzędziach jak ASANA, SLACK, G-SUITE, LEX

Kwalifikacje

Szukamy ludzi, którzy:

  • posiadają wykształcenie wyższe prawnicze oraz minimum 2- letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku jako in-house lawyer lub w kancelarii prawnej przy obsłudze podmiotów gospodarczych,
  • swobodnie posługują się językiem angielskim (również w kontekście zawodowym),
  • mają doświadczenie w realizowaniu projektów z obszaru technologii informatycznych,
  • są praktykami w tworzeniu, negocjowaniu i opiniowaniu umów o świadczenie usług i/lub umów handlowych, tworzeniu regulaminów, umów o pracę, zlecenia czy o dzieło,
  • posiadają dobrą znajomość kodeksu cywilnego, kodeksu spółek handlowych, ustawy o prawach konsumenta oraz przepisów o ochronie danych osobowych,
  • są osobami zorientowanymi na ryzyka, sprawne rozwiązywanie zagadnień praktyczno-prawnych, gdzie często nie ma jasnych i jednoznacznych rozwiązań lub odpowiedzi, które potrafią połączyć kreatywność ze skrupulatnością w swoich działaniach,
  • potrafią sprawnie korzystać z takich narzędzi jak Lex, MS Office, Google Docs,

Mile widziane:

  • jeśli masz doświadczenie w projektach badawczo-rozwojowych i projektach na tworzenie nowych technologii, właśnie Twoje szanse znacząco wzrosły!
  • znajomość ustawy o usługach zaufania i identyfikacji elektronicznej oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 910/2014 będzie niebywałym atutem!

Dodatkowe informacje

Co dla Ciebie?

  • pracę w niewielkim zespole ludzi z wielkimi ambicjami,
  •  partnerskie podejście i troska o dobrą atmosferę pracy,
  • długofalowa współpraca w oparciu o umowę o pracę,
  • elastyczne godziny pracy i częściowa praca zdalna (w trakcie pandemii pełna),
  • i cała masa udogodnień: multisport, opieka medyczna, owoce, wyjazdy integracyjne, nowoczesne biuro, sturtupową atmosferę,