EasyInterview
Warszawa HR / Rekrutacja
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 lipca 2024. Zobacz aktualne

Junior HR Specialist z językiem francuskim

Rekrutacja zdalna
EasyInterview Warszawa
10000 - 14000zł
Praca hybrydowa
Umowa o pracę

Dołącz do jednej z najbardziej wartościowych marek IT na świecie! Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko Junior HR Specialist z językiem francuskim.

Międzynarodowe środowisko, atrakcyjne wynagrodzenie i benefity, super możliwości rozwoju.

Poszukujemy:

  • Kandydata/kandydatki z biegłą znajomością języka francuskiego (w mowie i piśmie).
  • Z minimalnym doświadczeniem na podobnym stanowisku w pracy biurowej.
  • Z umiejętnościami ustalania priorytetów zadań i pracy pod presją czasu.
  • Z dobrymi umiejętnościami komunikacyjnymi.
  • Z dobrą obsługą klienta.

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie prawidłowego przetwarzania wszystkich płatności i wynagrodzeń zgodnie z danymi wejściowymi dostarczonymi do procesora listy płac.
  • Zapewnienie prawidłowego przetwarzania wszystkich danych wejściowych związanych z czasem pracy i nieobecnościami.
  • Odbieranie, interpretowanie, aktualizowanie bazy danych pracowników i systemu płacowego.
  • Mile widziana znajomość systemu Workday.

Nasz klient oferuje:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie z coroczną weryfikacją.
  • Hybrydowy model pracy.
  • Możliwość codziennego korzystania z języków obcych i najnowszych technologii.
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym.
  • Dostęp do platformy MyBenefit, gdzie można wybierać spośród wielu benefitów (Sport, Turystyka, Kultura, Rekreacja itp.).
  • Karta sportowa (Multisport).
  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny.
  • Prywatne ubezpieczenie na życie.
  • Dostęp do szerokiej gamy platform edukacyjnych i rozwojowych.
  • Zniżki na bilety do teatru.
  • Praca w wielokulturowym środowisku.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV przez portal students.pl

Numer w rejestrze Agencji Zatrudnienia: 25981