KPMG
Kraków Doradztwo / Konsulting
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 maja 2022. Zobacz aktualne

​IT Business Analyst - GMS Tax Technology​​

Rekrutacja zdalna
KPMG Kraków
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Baner KPMG
Zespół KPMG
Ikona KrakówKraków

​Zespół GMS Tax Technology (GMS – Global Mobility Services) tworzy oraz wdraża zaawansowane systemy informatyczne, wspierające szeroko pojęty proces przenoszenia pracowników pomiędzy krajami oraz powiązanie z nim procesy rozliczeń podatkowych. Siedzibami zespołu są: Szwajcaria i Polska. Aktualnie poszukujemy kandydatów z pasją do technologii informacyjnych, którzy chcieliby dołączyć do szybko rozwijającego się zespołu utalentowanych programistów i analityków biznesowych w Krakowie lub Warszawie. Koncentrujemy się na tworzeniu bezpiecznych i innowacyjnych rozwiązań łączących specjalistyczną wiedzę biznesową oraz nowoczesne technologie. Do grona naszych klientów należy wiele globalnych korporacji doceniających najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.​

Zakres obowiązków

  • wspieranie zespołu programistów przy tworzeniu, wdrażaniu i utrzymaniu nowoczesnego oprogramowania,
  • tworzenie koncepcji, specyfikacji, formułowanie wymagań biznesowych bazując na informacji pozyskanej od klientów oraz dbanie o ich kompletność,
  • testowanie i weryfikowanie wdrożonych rozwiązań informatycznych samodzielnie oraz we współpracy z klientem,
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi,
  • szkolenie użytkowników i prezentowanie funkcjonalności oprogramowania.

Wymagania

  • biegłej znajomości języka angielskiego umożliwiającej bezpośredni kontakt z klientem oraz samodzielne korzystanie z dokumentacji technicznej,
  • umiejętności samodzielnej oceny i rozwiązywania problemów,
  • zorientowania na jakość wykonywanej pracy,
  • zdolności analitycznych i organizacyjnych,
  • umiejętności pracy w zespole oraz w środowisku rozproszonym,
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • łatwości w nawiązywaniu relacji interpersonalnych

Dodatkowe atuty kandydata:

  • znajomość ogólnych zagadnień podatku dochodowego od osób prawnych CIT na arenie międzynarodowej i/lub chęć podjęcia pracy przy wdrożeniu rozwiązań IT dla zespołów Corporate Tax oraz Global Mobility
  • lub wiedza z zakresu procesów dotyczących międzynarodowej mobilności pracowników, potrzeb osób oddelegowanych do pracy za granicą i/lub reorganizacji procesów,
  • doświadczenie w kontakcie z klientem oraz prowadzeniu prezentacji dla klienta.

Oferujemy

  • Profesjonalne, dobrze ugruntowane i międzynarodowe środowisko pracy z doskonałą atmosferą w jednej ze światowej sławy prestiżowych firm należącej do „The Big Four”,
  • Stabilne zatrudnienie oraz konkurencyjne wynagrodzenie odpowiadające twoim umiejętnościom i wiedzy,
  • Udział w ekscytujących projektach informatycznych dla firm o globalnym zasięgu,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego, wiedzy technicznej oraz rozwoju w obszarze twoich zainteresowań.

Praca w KPMG to także:

  • możliwość częściowej pracy z domu
  • nowoczesna przestrzeń biurowa
  • przyjazne wprowadzenie do firmy
  • wsparcie kolegów i przełożonych
  • program Corporate Wellness Care&Stay
  • dofinansowanie sekcji sportowych
  • imprezy integracyjne
  • świeże owoce
  • ubezpieczenie na życie
  • bilety do kina i teatru
  • karta multisport
  • prywatna opieka medyczna

Jeśli czujesz się gotowy rozpocząć swoją karierę w zespole GMS Tax Technology w Krakowie lub Warszawie, prześlij swoją aplikację po Angielsku poprzez kliknięcie na „Aplikuj”.

Masz pytania?

Zapytaj Rekrutera
KPMG w Polsce