Media Narodowe
Warszawa Media / Rozrywka
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 listopada 2020. Zobacz aktualne

Dziennikarz/Prezenter TV

Media Narodowe Warszawa
Nie podano
Praca
Umowa o dzieło

Telewizja internetowa MEDIA NARODOWE szuka dziennikarza - prezentera.

Zakres zadań:

  • prowadzenie programów w telewizji internetowej
  • tworzenie materiałów reportażowych "w terenie"
  • samodzielne przygotowanie programów

Wymagania:

  • doświadczenie dziennikarskie
  • dobra znajomość języka polskiego
  • bardzo dobra orientacja w bieżących wydarzeniach
  • umiejętność obsługi portali społecznościowych Twitter, Facebook, Instagram
  • komunikatywność
  • dobra organizacja pracy
  • systematyczność
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • miłą atmosferę w pracy
  • możliwość stanowienia części ambitnego zespołu
  • możliwość uczestniczenia w interesujących projektach

Stowarzyszenie "Marsz Niepodległości" jest wydawcą Mediów Narodowych.