Grupa Finansowa TOTAL INKASO
Chorzów Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 lipca 2021. Zobacz aktualne

Doradca Klienta Biznesowego

Grupa Finansowa TOTAL INKASO Chorzów
3500 - 7000zł
Praca, Praca dodatkowa, Praktyki, Staż
Umowa o pracę, umowa zlecenie

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów z okolic Katowic. Do obowiązków kandydata będzie należało: poszukiwanie nowych klientów w zakresie windykacji należności (B2B, B2C), profesjonalna obsługa klienta. Oferujemy: atrakcyjny system szkoleń i wynagrodzeń, pracę w młodym zespole, stabilizację i bardzo dobrą atmosferę pracy.

Obowiązki:

  • poszukiwanie nowych klientów w zakresie windykacji należności (B2B, B2C)
  • profesjonalna obsługa klienta
  • telefoniczny wywiad gospodarczy

Wymagania:

  • wysoka komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • kreatywność, zaangażowanie, umiejętności negocjacyjne
  • wykształcenie minimum średnie
  • mile widziane doświadczenie zawodowe

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjny system szkoleń i wynagrodzeń
  • pracę w młodym zespole
  • stabilizację i bardzo dobrą atmosferę pracy