InConventus Group
Kraków Marketing / Reklama
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 grudnia 2019. Zobacz aktualne

Digital Content Specialist (Praktyki)

InConventus Group Kraków
Nie podano
Praktyki

Krótki opis firmy

InConventus Group - organizator wydarzeń branżowych, wyjazdów studyjnych poszukuje ambitnych kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Organizacja wydarzeń targowych, w zakresie działań mających na celu pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów z profesjonalnymi uczestnikami wydarzeń branżowych

Miejsce pracy

ul. Szlak 8a, Kraków

Zakres obowiązków

• przygotowywanie i planowanie kampanii oraz tworzenie materiałów marketingowych (newslettery)

• dbanie o spójność w komunikacji wizualnej firmy

• monitorowanie i analiza konkurencji

• wsparcie działań wspierających sprzedaż w kanale on-line

• monitoring i analiza efektów prowadzonych działań

Wymagania

SZUKAMY CIEBIE, JEŚLI…

• znasz trendy, techniki i narzędzia wykorzystywane w ramach działań content marketingowych oraz digital marketingu

• posiadasz umiejętność analitycznego myślenia oraz wyciągania wniosków

• posiadasz umiejętności copywriterski - „lekkie pióro” i doświadczenie w pisaniu i tworzeniu angażujących treści

• jesteś proaktywną, komunikatywną i samodzielną osobą

Informacje dodatkowe

✩CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?

• możliwość elastycznego łączenia studiów i zdobywania doświadczenia zawodowego

• pracę w młodym, doświadczonym i ambitnym zespole w firmie, gdzie mamy otwartą, niekorporacyjną strukturę organizacji i stawiamy na relacje międzyludzkie

• dostęp do najnowocześniejszej techniki i wiedzy

• pracę w najbardziej dynamicznej branży

• otrzymanie doświadczenia w realizacji kampanii content marketingowych dla klientów B2B/B2C

• przyjazne środowisko pracy, otwartość pracodawcy na pomysły

• jednomiesięczny bezpłatny staż z możliwością przedłużenia na staż płatny. Po ukończeniu stażu – zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie

• długofalową ścieżkę kariery

Sposób aplikowania

Ciekawa forma prezentacji będzie oczywiście dodatkowym atutem! http://inconventus.pl/careers/ lub przez e-mail: cv@inconventus.pl

Dołącz do nas!