KPMG
Warszawa Doradztwo / Konsulting

Business Support Senior Assistant - kancelaria prawna

KPMG Warszawa
Nie podano
Praca
Umowa o pracę
Baner KPMG
Zespół KPMG
Ikona WarszawaWarszawa
Ikona umowa o pracęumowa o pracę

Nasi klienci działają w każdym z segmentów rynku, co stawia przed nami wymóg zapewnienia im kompleksowej obsługi prawnej. Ta kompleksowość przekłada się na oferowanie kilkudziesięciu specjalizacji, a wśród nich zarówno mających powszechne zastosowanie w prowadzeniu działalności gospodarczej klientów jak i wąskiej niszowej wiedzy eksperckiej.

Aktualnie, do naszej kancelarii prawnej, poszukujemy kandydata/ kandydatki na stanowisko Business Support Senior Assistant, która będzie wspierać zespół w kwestiach administracyjnych.

Zakres obowiązków:

  • Bieżące wsparcie dla partnerów i dyrektorów w zakresie prowadzonych projektów (w tym obsługę korespondencji, spotkań, łączenie rozmów telefonicznych, aktualizację informacji w bazach danych, organizację wyjazdów, itp.)
  • Wsparcie administracyjne działu merytorycznego (edycja raportów, przygotowywanie umów i ofert)
  • Wspieranie innych członków zespołu sekretariatu
  • Koordynacja obiegu dokumentów
  • Porządkowanie, kopiowanie, skanowanie i bindowanie dokumentów
  • Nadzór nad terminowym przepływem informacji i dokumentów

Oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów, mile widziane wykształcenie lingwistyczne, prawnicze lub administracyjne
  • Minimum 3 - letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w kancelarii prawnej
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym (warunek konieczny)
  • Biegła znajomość pakietu Microsoft Office
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Pozytywne nastawienie oraz zaangażowanie w powierzone zadania
  • Elastyczność w działaniu oraz umiejętności pracy pod presją czasu i szybko zmieniających się okolicznościach
  • Umiejętność zarządzania przepływem informacji w zespole
  • Nienaganna kultura osobista, energia, otwartość, komunikatywność oraz zaangażowanie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w renomowanej międzynarodowej firmie
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym i energicznym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego, w tym. szkolenia adekwatne do zajmowanego stanowiska
  • Atrakcyjny pakiet socjalny, w tym m.in. dodatkowe ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, itp.
  • Nowoczesne narzędzia pracy

Masz pytania?

Zapytaj Rekrutera
KPMG w Polsce