Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 maja 2021. Zobacz aktualne

BAHLSEN NA START! Staż w Dziale Controllingu

Rekrutacja zdalna
Bahlsen Polska Skawina
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa o pracę

Stawiamy na Ciebie, Ty postaw na Bahlsen! Rozpocznij z nami swoją karierę i weź udział w rocznym, płatnym stażu w Dziale Controllingu!

Mamy dla Ciebie konkretne zadania:

  • Wsparcie działań związanych z tworzeniem budżetu rocznego oraz kwartalnych prognoz
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca oraz roku
  • Tworzenie, weryfikacja i analiza raportów controllingowych
  • Przygotowywanie kalkulacji rentowności projektów inwestycyjnych i biznesowych
  • Współudział w rozwoju systemu Business Intelligence
  • Przygotowywanie kalkulacji standardowego kosztu wytworzenia
  • Tworzenie analiz kosztów stałych i weryfikacja odchyleń
  • Przygotowywanie analiz ad-hoc z zakresu finansów i controllingu

Przygotowaliśmy dla Ciebie atrakcyjną ofertę:

  • Umowa o pracę na okres 1 roku w wymiarze pełnego etatu (planowane zatrudnienie od 1 lipca 2021), miejsce pracy - Skawina
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premia roczna
  • Pakiet socjalny (w tym dofinansowanie do wypoczynku)
  • Ubezpieczenie NNW
  • Karta Multisport
  • Zniżki na nasze produkty w sklepie firmowym
  • Opieka przełożonego i mentora
  • A poza tym – cenne doświadczenie zawodowe i możliwość realizowania ciekawych projektów indywidulanych oraz zespołowych

Od Ciebie oczekujemy, że:

  • Studiujesz na ostatnim roku studiów (kierunki ekonomiczne i finansowe) lub jesteś absolwentem/ką, a Bahlsen będzie dla Ciebie pierwszym pracodawcą
  • Możesz podjąć pracę od 1 lipca b.r. w wymiarze pełnego etatu (40 godzin tygodniowo)
  • Cechuje Cię potencjał i chęć do nauki i rozwoju, pozytywne podejście do zmian, proaktywność w działaniu, koncentracja na zadaniach oraz umiejętność współpracy
  • Posiadasz wysokie umiejętności analitycznego i logicznego myślenia
  • Znasz język angielski na poziomie min. B2
  • Posiadasz znakomitą znajomość MS Excel / Google Sheet
  • Bardzo dobrze pracujesz w MS Office, w tym Power Point
  • Interesują Cię zagadnienia z obszaru ControllinguorazFinansów przedsiębiorstw i potrafisz to wykazać

Brzmi dobrze? Wystartuj i aplikuj!