Fundacja Biznes Bez Barier
Świdnica Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 grudnia 2021. Zobacz aktualne

Backend Developer – praca zdalna

Rekrutacja zdalna
Fundacja Biznes Bez Barier Świdnica
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Fundacja Biznes Bez Barier została wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 25076. Obecnie dla naszego partnera merytorycznego – firmy Grupa AF Sp. z o.o, poszukujemy osób na stanowisko: Backend Developer – Miejsce pracy: 100% zdalnie.

TECHNOLOGIE, KTÓRYCH UŻYWAMY:

  • wymagane: Python, Django, Django REST Framework, SQL, Git, Linux, Unit Tests,
  • mile widziane: GraphQL, Docker, CI/CD, PHP, PostgreSQL.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • praca nad ciekawymi i wymagającymi projektami,
  • realizacja założeń programistycznych projektu,
  • programowanie w zakresie backend developmentu, testowanie kodu i raportowanie postępów w JIRA,
  • prowadzenie prac w sposób bezpieczny dla wersji produkcyjnych kodu,
  • praca w zespole projektowym, w tym stosowanie się do zaleceń Scrum Mastera/Project Managera,
  • przenoszenie projektów na wskazany serwer,
  • tworzenie dokumentacji, zapewnienie bezpieczeństwa przetrzymywanym danym i hasłom,
  • deployment projektów,
  • konfiguracja DNS dla domen firmowych,
  • dbałość o poprawność działania infrastruktury serwerowej.

NASZE WYMAGANIA:

  • doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku – warunek konieczny,
  • znajomość technologii, których używamy,
  • pasja do programowania, ciągłe poszerzanie wiedzy i chęć podejmowania wyzwań,
  • umiejętność analitycznego myślenia, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • chęć poszukiwania optymalnych rozwiązań i dyskusji z resztą zespołu,
  • proaktywne i samodzielne działanie,
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na zapoznanie się z dokumentacją techniczną.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na cały etat w ramach umowy o pracę (praca 100% zdalna),
  • e-booki i szkolenia,
  • prywatną opieką medyczną oraz kartę Multisport,
  • przyjazna atmosfera, duże wsparcie zespołu,
  • współpracę z młodym zespołem ekspertów w swoich dziedzinach,
  • gry integracyjne w każdy piątek,
  • ciekawą pracę, za którą zostaniesz doceniony,
  • możemy dostarczyć sprzęt niezbędny do wykonywania obowiązków.

Z uwagi na specyfikę działalności oraz misję Grupy AF w pierwszej kolejności rozpatrzymy aplikacje kandydatów z niepełnosprawnościami.