Leszek Chmielewski & Partnerzy Kancelaria Prawna
Warszawa Prawo
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 kwietnia 2021. Zobacz aktualne

Asystent w kancelarii prawnej

Leszek Chmielewski & Partnerzy Kancelaria Prawna Warszawa
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Chmielewski & Partnerzy Kancelaria Prawnaświadczy profesjonalną obsługę prawną przedsiębiorców, instytucji publicznych i osób fizycznych. Specjalizujemy się w prawie budowlanym, prawie zamówień publicznych i gospodarczym. Dołącz do nas, jeśli chcesz rozwijać się zawodowo w kierunku obsługi biznesu lub jednostek publicznych oraz pasjonuje Cię wyszukiwanie rozwiązań różnorodnych problemów prawnych. Cenimy wieloletnią współpracę, oferujemy kandydatom dużą samodzielność w prowadzeniu spraw, ale też dobrą atmosferę w zespole.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • administracyjna obsługa kancelarii: nadzór nad obiegiem korespondencji, rejestracji i wysyłka poczty, rejestracja postępowań, kontakt z sądami i urzędami, czuwanie nad zaopatrzeniem i porządkiem;
  • sporządzanie prostych pism i wniosków, wyszukiwanie rozwiązań – zakres obowiązków merytorycznych zależny od umiejętności kandydata;
  • umawianie klientów kancelarii, prowadzenie kalendarza spotkań;
  • sporządzanie artykułów do aktualności o tematyce prawnej.

OFERUJEMY

  • płatne praktyki minimum 4 dni w tygodniu - uwzględniające godziny zajęć;
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, referencji i poznania realiów pracy w kancelarii prawnej;
  • praktyki przy ciekawych sprawach z różnych dziedzin prawa, przy dobrze wyposażonym stanowisku w ścisłym Centrum Warszawy;
  • możliwość wieloletniej współpracy, awansu i rozwoju zawodowego w Kancelarii, przyjazne i otwarte środowisko pracy.

WYMAGANIA

  • mile widziani studenci IV roku prawa, dyspozycyjność minimum 4 dni w tygodniu;
  • dokładność w działaniu, dobra organizacja pracy, inicjatywa i chęć nauki;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym odebranie rozmowy telefonicznej;
  • doświadczenie w kancelarii prawnej będzie dodatkowym atutem.

Prześlij nam swoje CV i list motywacyjny. W przesłanych dokumentach zawrzyj zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu prowadzenia tej, lub tej i kolejnych rekrutacji. Dokumenty prześlij na adres: rekrutacja@kancelariachmielewski.pl

Kancelaria zastrzega sobie możliwość odpowiedzi jedynie na wybrane zgłoszenia.