Holding 1 S.A.
Kraków Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 września 2019. Zobacz aktualne

Asystent w Dziale Księgowości

Holding 1 S.A. Kraków
Nie podano
Praca
Umowa zlecenie

Na pewno nas znasz.

Zmieniamy motoryzację. Budujemy dla Ciebie.

Jesteśmy polską grupą kapitałową. Od 30 lat tworzymy silny zespół specjalistów, który dziś działa równolegle w czterech branżach: motoryzacji, mobilności, budownictwa mieszkaniowego oraz biurowego. Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie. W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.

Zakres obowiązków:

  • Aktywne wsparcie działu Księgowego w realizacji zadań
  • Skrupulatne wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu Finansowo-Księgowego
  • Dokładne sprawdzanie poprawności wprowadzonych dokumentów
  • Terminowe przesyłanie faktur do akceptantów
  • Dbanie o prawidłowy przepływ dokumentacji i informacji

Wymagania:

  • Studenci ostatnich lat studiów kierunków ekonomicznych (trzeci i czwarty rok studiów, preferowane studia zaoczne)
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie
  • Praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office, w szczególności programu Excel
  • Umiejętności analityczne, skrupulatność i przywiązanie wagi do szczegółów
  • Terminowość, dokładność i samodzielność w realizacji zadań
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i dobra organizacja pracy
  • Pierwsze doświadczenie na podobnym stanowisku (w formie praktyk lub pracy) będzie dodatkowym atutem

W zamian oferujemy:

  • Pracę w miłej atmosferze i przestronnym biurze open space
  • Wdrażanie i aktywne wsparcie ze strony profesjonalistów
  • Samodzielność w wykonywaniu obowiązków
  • Umowę o zlecenie, która pozwala na elastyczne godziny pracy
  • Możliwość wszechstronnego rozwoju kompetencji zawodowych w zakresie księgowości i rachunkowości już na początku kariery
  • Pyszną kawę z ekspresu