Asystent w Dziale Księgowości

Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 września 2019. Sprawdź aktualne oferty.
Praca
Kraków
nie podano

Na pewno nas znasz.

Zmieniamy motoryzację. Budujemy dla Ciebie.

Jesteśmy polską grupą kapitałową. Od 30 lat tworzymy silny zespół specjalistów, który dziś działa równolegle w czterech branżach: motoryzacji, mobilności, budownictwa mieszkaniowego oraz biurowego. Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie. W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.

Zakres obowiązków:

  • Aktywne wsparcie działu Księgowego w realizacji zadań
  • Skrupulatne wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu Finansowo-Księgowego
  • Dokładne sprawdzanie poprawności wprowadzonych dokumentów
  • Terminowe przesyłanie faktur do akceptantów
  • Dbanie o prawidłowy przepływ dokumentacji i informacji

Wymagania:

  • Studenci ostatnich lat studiów kierunków ekonomicznych (trzeci i czwarty rok studiów, preferowane studia zaoczne)
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie
  • Praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office, w szczególności programu Excel
  • Umiejętności analityczne, skrupulatność i przywiązanie wagi do szczegółów
  • Terminowość, dokładność i samodzielność w realizacji zadań
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i dobra organizacja pracy
  • Pierwsze doświadczenie na podobnym stanowisku (w formie praktyk lub pracy) będzie dodatkowym atutem

W zamian oferujemy:

  • Pracę w miłej atmosferze i przestronnym biurze open space
  • Wdrażanie i aktywne wsparcie ze strony profesjonalistów
  • Samodzielność w wykonywaniu obowiązków
  • Umowę o zlecenie, która pozwala na elastyczne godziny pracy
  • Możliwość wszechstronnego rozwoju kompetencji zawodowych w zakresie księgowości i rachunkowości już na początku kariery
  • Pyszną kawę z ekspresu

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz