Asystent w Dziale Księgi Głównej

Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 sierpnia 2019. Sprawdź aktualne oferty.
Praca
Kraków
nie podano

Na pewno nas znasz. Zmieniamy motoryzację. Budujemy dla Ciebie.

Jesteśmy polską grupą kapitałową. Od 30 lat tworzymy silny zespół specjalistów, który dziś działa równolegle w czterech branżach: motoryzacji, mobilności, budownictwa mieszkaniowego oraz biurowego. Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie.

W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie w procesie księgowania i rozliczania rozrachunków
  • Pomoc w formalno - rachunkowej kontroli dokumentów księgowych
  • Rejestracja dokumentów źródłowych w systemie finansowo-księgowym
  • Wprowadzanie danych do systemu księgowego
  • Sporządzanie zestawień i raportów w programie Excel
  • Pomoc administracyjna oraz wsparcie Działu Księgi Głównej w bieżącej organizacji pracy

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Status studenta (preferowane studia zaoczne na kierunku Rachunkowość, Finanse lub pokrewne)
  • Znajomość podstawowych przepisów podatkowych
  • Dobrze rozwinięte umiejętności analityczne, skrupulatność i przywiązywanie uwagi do szczegółów
  • Terminowość w realizacji zadań
  • Umiejętność ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu
  • Praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office, w szczególności programu MS Excel
  • Dyspozycyjność min 30h tygodniowo
  • Doświadczenie zawodowe lub praktyki w obszarze księgowości będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie
  • Elastyczny czas pracy - sprzyjający zachowaniu równowagi między życiem zawodowym i prywatnym
  • Praktyczny wstęp do kariery w dziedzinie księgowości
  • Przyjazną atmosferę oraz wsparcie ze strony profesjonalistów

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz