Holding 1 S.A.
Kraków Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 sierpnia 2019. Zobacz aktualne

Asystent w Dziale Księgi Głównej

Holding 1 S.A. Kraków
Nie podano
Praca
Umowa zlecenie

Na pewno nas znasz. Zmieniamy motoryzację. Budujemy dla Ciebie.

Jesteśmy polską grupą kapitałową. Od 30 lat tworzymy silny zespół specjalistów, który dziś działa równolegle w czterech branżach: motoryzacji, mobilności, budownictwa mieszkaniowego oraz biurowego. Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie.

W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie w procesie księgowania i rozliczania rozrachunków
  • Pomoc w formalno - rachunkowej kontroli dokumentów księgowych
  • Rejestracja dokumentów źródłowych w systemie finansowo-księgowym
  • Wprowadzanie danych do systemu księgowego
  • Sporządzanie zestawień i raportów w programie Excel
  • Pomoc administracyjna oraz wsparcie Działu Księgi Głównej w bieżącej organizacji pracy

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Status studenta  (preferowane studia zaoczne na kierunku Rachunkowość, Finanse lub pokrewne)
  • Znajomość podstawowych przepisów podatkowych
  • Dobrze rozwinięte umiejętności analityczne, skrupulatność i przywiązywanie uwagi do szczegółów
  • Terminowość w realizacji zadań
  • Umiejętność ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu
  • Praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office, w szczególności programu MS Excel
  • Dyspozycyjność min 30h tygodniowo
  • Doświadczenie zawodowe lub praktyki w obszarze księgowości będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie
  • Elastyczny czas pracy - sprzyjający zachowaniu równowagi między życiem zawodowym i prywatnym
  • Praktyczny wstęp do kariery w dziedzinie księgowości
  • Przyjazną atmosferę oraz wsparcie ze strony profesjonalistów