KPMG
Łódź Doradztwo / Konsulting
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 maja 2023. Zobacz aktualne

Asystent I - Audyt Ogólny

KPMG Łódź
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa o pracę
Baner KPMG
Zespół KPMG
Ikona ŁódźŁódź
Ikona rodzaj umowyumowa o pracę

Dział Audytu Ogólnego liczy ponad 700 osób, w tym blisko 120 biegłych rewidentów. W codziennej pracy mierzymy się ze specyficznymi dla danego sektora wyzwaniami, wykonujemy badania sprawozdań finansowych i inne usługi poświadczające.

Zakres obowiązków:

  • Realizacja projektów z zakresu badania i przeglądów sprawozdań finansowych oraz usług poświadczających
  • Bezpośrednia współpraca z klientami KPMG w ramach realizowanych projektów

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego lub statusu studenta ostatnich lat (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, nauki ścisłe)
  • Doświadczenia w obszarze finansów i rachunkowości (mile widziane doświadczenie w firmie świadczącej usługi z zakresu audytu finansowego)
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Umiejętności komunikacji i pracy w zespole
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Gotowości do rozpoczęcia pracy we wrześniu 2022 roku

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Induction - kompleksowe szkolenia wdrożeniowe
  • Finansowanie kwalifikacji zawodowych m.in. biegłego rewidenta, ACCA, CISA, CIMA, CIA, CFA
  • Finansowanie kursów przygotowawczych i egzaminów, a także studiów podyplomowych i kursów językowych
  • Szeroki wybór szkoleń w ramach platformy Degreed
  • Szkolenia LinkedIn Learning oraz certyfikowane szkolenia Microsoft
  • Buddy Program – komfortowy start
  • Program rekomendacji – bonus za polecenie pracownika
  • Program mentoringowy
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Program kafeteryjny, w którym pracownicy sami wybierają interesujące ich benefity

Masz pytania?

Zapytaj Rekrutera
KPMG w Polsce