Holding 1 S.A.
Poznań Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 września 2019. Zobacz aktualne

Asystent Działu Handlowego

Holding 1 S.A. Poznań
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie?

Interesujesz się motoryzacją?

Dołącz do naszego zespołu w Poznaniu już dziś!

Na pewno nas znasz.

Express Car Rentaljest liderem branży wynajmu samochodów w Polsce, oraz twórcą wyjątkowej usługi jaką jest Traficar.

W związku z rozwojem naszych struktur poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Asystent Działu Handlowego

Twoje obowiązki to administracyjne wsparcie Działu Handlowego poprzez:

  • Obsługę logistyczną kontraktów
  • Organizację transportów
  • Fakturowanie
  • Sporządzanie dokumentów
  • Kontakt z klientami biznesowymi - obsługa zapytań telefonicznych i mailowych
  • Przygotowywanie zestawień i analiz sprzedaży

Nasze oczekiwania wobec Kandydatów:

  •  Zdolność analitycznego myślenia
  • Wysoka motywacja, nastawienie na cel i zaangażowanie
  • Chęć rozwoju zawodowego w kierunku sprzedaży
  • Bardzo dobra organizacja pracy, sumienność i umiejętność priorytetyzacji zadań
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne, łatwość nawiązywania kontaktów
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Dobra znajomość i obsługa pakietu MsOffice – szczególnie Excel
  • Pełna dyspozycyjność pon-pt

Oferujemy:

  • Stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Możliwość dalszego rozwoju w kierunku administracji sprzedaży lub stanowiska Przedstawiciela Handlowego.
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Dofinansowany pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna LuxMed, karta Multisport itp.)

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach przesłanych w odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Express Sp. z o.o. sp.k. oraz Traficar Sp.z o.o. z siedzibą w Krakowie zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie O Ochronie Danych)”

Informujemy, że Administratorem danych jest Express Sp. z o.o. sp.k. oraz Traficar Sp.z o.o. w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30 – 403 Kraków. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Jeśli wyraża Pan/ Pani zgodę na udział w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez naszą organizację prosimy o zamieszczenie w CV dodatkowych klauzul:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Express Sp. z o.o. sp.k. oraz Traficar Sp.z o.o.”

„Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych dla spółek powiązanych kapitałowo i właścicielsko z Express Sp. z o.o. sp.k. oraz Traficar Sp.z o.o. przez okres 1 roku od daty przesłania niniejszego dokumentu. Lista spółek znajduje się pod adresem: www.holding1.pl”

Po więcej informacji o polityce prywatności oraz standardach naszych rekrutacji zapraszamy: http://kariera.holding1.pl/