Kancelaria adwokacka adw. Małgorzata Kurtasz
Wrocław Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 listopada 2022. Zobacz aktualne

Aplikant Adwokacki poszukiwany

Kancelaria Adwokacka adw. Małgorzaty Hanny Kurtasz poszukuje aplikanta adwokackiego w pełnym wymiarze czasu pracy

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie projektów pism procesowych, opinii, umów oraz regulaminów,
  • ustalanie stanu faktycznego oraz prawnego sprawy,
  • kontakt z sądami, komornikami i innymi instytucjami,
  • kontakt mailowy i telefoniczny z klientami Kancelarii
  • udział w ciekawych rozprawach

Oczekiwania:

  • odbywanie aplikacji adwokackiej,
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • skrupulatność, pracowitość, ambicja,
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych oraz pakietu MS Office,
  • wykazywanie własnej inicjatywy,
  • samodzielność w wykonywaniu obowiązków oraz zaangażowanie w powierzoną pracę,
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku (poza godzinami szkoleniowymi) w godzinach
  • pracy Kancelarii od 9.00 do 17.00,

Oferujemy miłe i stabilne warunki pracy, możliwość zdobycia doświadczenia i uczestnictwa w sprawach z zakresu prawa autorskiego, patentowego, ochrony dóbr osobistych. Mile widziana będzie dodatkowa znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na prowadzenie rozmów i korespondencji z zagranicznymi klientami kancelarii.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: sekretariat@kurtasz.com

Administratorem danych osobowych przekazanych w związku z niniejszą ofertą jest Kancelaria Adwokacka adw. Małgorzata Kurtasz, ul. Czysta 2 lok.1c, 50-013 Wrocław. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i będą przechowywane aż do momentu wycofania zgody na ich przetwarzanie. Zawsze możliwe jest żądanie dostępu do własnych danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania (przy czym nie będzie to wpływało na legalność przetwarzania tych danych do momentu cofnięcia zgody). Możliwe jest także wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, a także prawo do przeniesienia danych osobowych. Kontakt w tych sprawach możliwy jest m.in. pod adresem email: sekretariat@kurtasz.com W przypadku stwierdzenia naruszeń w zakresie ochrony danych osobowych możliwe jest wniesienie skargi do organu nadzorczego.Podanie danych osobowych jest dobrowolne, przy czym bez ich podania nie będę mogła rozpatrzyć kandydatury w ramach prowadzonego procesu rekrutacji.