Crowe
Warszawa Księgowość / Audyt / Podatki
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 stycznia 2022. Zobacz aktualne

Aplikant

Crowe Warszawa
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż

Opis stanowiska:

  • Współpraca merytoryczna przy bieżącej obsłudze prawnej spółek będących klientami kancelarii, udzielaniu porad, wyjaśnień i sporządzanie opinii (w języku polskim i angielskim)
  • Przygotowywanie umów i dokumentów transakcyjnych
  • Uczestnictwo w spotkaniach i rozmowach z międzynarodowymi klientami kancelarii
  • Analiza zmian w przepisach i orzecznictwie sądowym
  • Wspieranie rozwoju kancelarii

Wymagania:

  • Prawnik/aplikant radcowski/adwokacki pierwszego roku
  • Wiedza z zakresu prawa cywilnego, w tym prawa spółek handlowych oraz prawa nieruchomości
  • Pogłębiona znajomość prawa ochrony danych osobowych będzie dodatkowym atutem.
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Wysoka motywacja do pracy i rozwoju zawodowego
  • Skrupulatność oraz staranność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w kierunku managerskim (obszar LegalTech)
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Atrakcyjną lokalizację biura
  • Kursy językowe on-line (angielski, niemiecki)
  • Elastyczny czas pracy
  • Rewelacyjną atmosferę w zespole
  • Kartę sportową oraz ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach
  • Pyszną kawę