Śr.
18
SIE

XXVI Targi Pracy i Praktyk dla Elektroników i Informatyków

Środa, 18.08.2021
Czas trwania: 75 dni
Warszawa, Zdalnie
Strona wydarzenia
Udostępnij stronę
Katalog - XXVII Targów Pracy i Praktyk dla Elektroników i Informatyków na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej 18 października 2021 r.
XXVI Targi Pracy i Praktyk dla Elektroników i Informatyków

Targi Pracy i Praktyk na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej są organizowane dwa razy do roku, począwszy od 2008 r. Każdorazowo, w jednej edycji Targów udział bierze udział ok. 70 firm i instytucji.

Najwięcej firm reprezentuje  branżę IT, ale są również banki, firmy konsultingowo-rekrutacyjne, instytucje prowadzące działalność rozwojowo-badawczą oraz firmy, prowadzące działalność wyłącznie w obszarze elektroniki profesjonalnej i użytkowej.

Targi są odwiedzane przez studentów Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych, ale także innych wydziałów Politechniki Warszawskiej oraz innych uczelni warszawskich, o zbliżonym profilu kształcenia.

Z powodu sytuacji epidemicznej XXVII Targi Pracy zostaną ograniczone do wydania elektronicznej wersji katalogu targowego. Inaugurację dystrybucji katalogu przewidujemy na dzień 18 października 2021.

Katalog zostanie opublikowany na stronie internetowej Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej i rozesłany do wszystkich studentów naszego Wydziału oraz do członkówStowarzyszenia Absolwentów Elektroniki na Politechnice Warszawskiej @ELKApw. Zamierzamy także przekazać katalog do organizacji studenckich, działających w Politechnice Warszawskiej w celu jego rozpowszechnienia, a także informowanie o nim  w mediach społecznościowych.

Planujemy również dystrybucję katalogu wśród studentów innych wydziałów Politechniki Warszawskiej oraz innych uczelni. Termin zgłoszeń upływa 17 września 2021 r.

Zainteresowanych projektem zapraszamy na stronę internetową:

http://www.elka.pw.edu.pl

Fajna praca, 2 wypłaty, elastyczny grafik - sprawdź!
Praca Praca dodatkowa Obsługa klienta Call center umowa zlecenie
CCIG
Zielona Góra
Nie podano
Telefoniczny Doradca Klienta - indywidualny grafik dopasowany do Twoich potrzeb!
Praca Praca dodatkowa Praktyki Staż Obsługa klienta polskojęzycznego Call center
CCIG
Katowice
Nie podano
Wymarzona praca dla studenta lub ucznia!
Praca Praca dodatkowa Obsługa klienta polskojęzycznego Call center umowa zlecenie
CCIG
Wrocław
Nie podano
Dopasuj grafik do innych zajęć/ Praca w biurze
Praca Praca dodatkowa Praktyki Staż Obsługa klienta polskojęzycznego Call center
CCIG
Katowice
Nie podano