Śr. 18 SIE

XXVI Targi Pracy i Praktyk dla Elektroników i Informatyków

Czas trwania: 75 dni
Warszawa, Zdalnie
Strona wydarzenia
Udostępnij stronę poprzez:
To wydarzenie odbyło się 31 października 2021. Sprawdź nadchodące wydarzenia.
Katalog - XXVII Targów Pracy i Praktyk dla Elektroników i Informatyków na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej 18 października 2021 r.
XXVI Targi Pracy i Praktyk dla Elektroników i Informatyków

Targi Pracy i Praktyk na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej są organizowane dwa razy do roku, począwszy od 2008 r. Każdorazowo, w jednej edycji Targów udział bierze udział ok. 70 firm i instytucji.

Najwięcej firm reprezentuje  branżę IT, ale są również banki, firmy konsultingowo-rekrutacyjne, instytucje prowadzące działalność rozwojowo-badawczą oraz firmy, prowadzące działalność wyłącznie w obszarze elektroniki profesjonalnej i użytkowej.

Targi są odwiedzane przez studentów Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych, ale także innych wydziałów Politechniki Warszawskiej oraz innych uczelni warszawskich, o zbliżonym profilu kształcenia.

Z powodu sytuacji epidemicznej XXVII Targi Pracy zostaną ograniczone do wydania elektronicznej wersji katalogu targowego. Inaugurację dystrybucji katalogu przewidujemy na dzień 18 października 2021.

Katalog zostanie opublikowany na stronie internetowej Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej i rozesłany do wszystkich studentów naszego Wydziału oraz do członkówStowarzyszenia Absolwentów Elektroniki na Politechnice Warszawskiej @ELKApw. Zamierzamy także przekazać katalog do organizacji studenckich, działających w Politechnice Warszawskiej w celu jego rozpowszechnienia, a także informowanie o nim  w mediach społecznościowych.

Planujemy również dystrybucję katalogu wśród studentów innych wydziałów Politechniki Warszawskiej oraz innych uczelni. Termin zgłoszeń upływa 17 września 2021 r.

Zainteresowanych projektem zapraszamy na stronę internetową:

http://www.elka.pw.edu.pl

Młodszy księgowy
Praca Praktyki Staż Finanse Księgowość
BusinessFace
Warszawa
Nie podano
Sprzedawca / Reserved / CH Janki / Janki
Praca Praktyki Staż Sprzedaż Customer care umowa o pracę
LPP S.A.
Janki
Nie podano
Dekorator / Reserved / Galeria Kazimierz / Kraków
Praca Praktyki Staż Sprzedaż Customer care umowa o pracę
LPP S.A.
Kraków
Nie podano
Telefoniczny Doradca Klienta
Praca Praktyki Staż Obsługa klienta Sprzedaż Call center Customer care umowa zlecenie
CCIG
Katowice
Nie podano