Pon.
16
KWI

Real Estate Case Day w Warszawie

Poniedziałek, 16.04.2018
Czas trwania: 3 dni
Warszawa
To wydarzenie odbyło się 18 kwietnia 2018. Sprawdź nadchodące wydarzenia.
Interesują Cię transakcje na rynku komercyjnym? Chcesz się dowiedzieć jak tworzone są strategie biznesowe dla inwestorów czy też jak prowadzone są analizy potencjalnych lokacji i rynków pracy? Odpowiedzi na te pytania będziemy szukać podczas Akademii Nieruchomości, czyli X edycji projektu Real Estate Case Day tworzonego przez SKN Inwestycji i Nieruchomości Szkoły Głównej Handlowej.
Real Estate Case Day w Warszawie

Warsztaty odbywają się w dniach 16-18 kwietnia 2018r. Akademię zaczynamy 16 kwietnia spotkaniem w biurze Cushman & Wakefield. Następnie odbędzie się panel JLL w budynku C Szkoły Głównej Handlowejprzy al. Niepodległości 128. Drugiego dnia tj. 17 kwietnia odwiedzimy naszych partnerów w ich siedzibach oraz BNP PARIBAS poprowadzi spotkanie w budynku C SGH. W środę 18 kwietnia również zawitamy do jednego z biur i do SGH, a całość zakończy „Coffee talks” czyli prywatne spotkanie ze złotymi partnerami dla wybranych uczestników. 


Jest to już X a za razem jubileuszowa edycja projektu. Tematy poruszone podczas naszych warsztatów będą dotyczyły: finansowania, inwestowania i zarządzania nieruchomościami.

Pragniemy z przyjemnością przedstawić naszych partnerów, którzy potwierdzili swój udział. Są to największe firmy w Warszawie zajmujące się rynkiem nieruchomości: Colliers, CBRE , BNP Real Estate Poland, Unibail-Rodamco, HB Reavis, JLL oraz Cushman & Wakefield

Nasz projekt skierowany jest głównie do studentów studiów licencjackich i magisterskich w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz studentów z innych uczelni. Nie mniej jednak, każdy kto interesuje się rynkiem nieruchomości może wziąć udział.

Ta wspaniała forma jaką jest Case Study pozwoli uczestnikom lepiej zrozumieć pracę w nieruchomościach oraz zdobyć praktyczną wiedzę prosto od najlepszych specjalistów z branży. Ponadto tematyka podczas warsztatów będzie szeroka, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.


Obserwujcie również nasz fanpage na Facebooku, na którym znajdziecie więcej szczegółowych informacji o Real Estate Case Day 2018: 

https://www.facebook.com/RealEstateCaseDay/


Pamiętajcie, że żeby wziąć udział trzeba się zarejestrować.

https://realestatecaseday2018.evenea.pl

Zapisy ruszyły już 9 kwietnia, więc nie przegap okazji!


Nasza portal, który objął to wydarzenie patronatem, serdecznie zaprasza do wzięcia udziału.

Junior Associate Manager, Global Ad Operations
Underscore Marketing Sp. z o.o.
Praca
nie podano
dzisiaj
Kraków
Analiza danychMicrosoft ExcelangielskiMarketingumowa o pracę
Digital Technology Internship
GE Healthcare IT CoE
Staż
nie podano
dzisiaj
Kraków
Informatyka i programowanieInżynieriaZarządzanie projektamiumowa zlecenie
Programista ERP
Compdata sp. z o.o.
Praca
nie podano
wczoraj
Kraków
C#Delphi/Object PascalMicrosoft SQL ServerangielskiInformatyka i programowanieumowa o pracę
Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×