Pon.
16
KWI

„Praca, Kariera, Rozwój” w Targach Kielce

Poniedziałek, 16.04.2018
Czas trwania: 1 dzień
Kielce
To wydarzenie odbyło się 16 kwietnia 2018. Sprawdź nadchodące wydarzenia.
Studencie, absolwencie! Szukasz pracy? Przygotuj sobie kilka kopii CV. Już niebawem 12. edycja Ogólnopolskich Targów dla Studentów 
i Absolwentów Szkół Wyższych „Praca, Kariera, Rozwój”. Nazwa imprezy najlepiej opisuje to, co znajdą w Targach Kielce ci, którzy je odwiedzą 16 kwietnia!
„Praca, Kariera, Rozwój” w Targach Kielce

Targi „Praca, Kariera, Rozwój” są szansą do wymiany cennych doświadczeń i okazją do zdobycia dodatkowej wiedzy. Ogólnopolskie targi „Praca, Kariera, Rozwój to jedna z nielicznych imprez, która daje szansę znalezienia satysfakcjonującej pracy młodym i ambitnym ludziom. Oprócz ciekawych ofert na zainteresowanych czekają zagraniczne staże i praktyki czy warsztaty doszkalające.

Tegorocznymi wystawcami Targów będą firmy,organizacje i inkubatory przedsiębiorczości. Współpracę zadeklarowały największe firmy w Regionie Echo InvestmentKH-KipperTransition Technologies, MAN BusSaint-Gobain czy Telbridge

Oprócz możliwości zapoznania się z ofertami pracy, na odwiedzających czeka pełen wachlarz, przydatnych podczas poszukiwania zatrudnienia, warsztatów. Największym zainteresowaniem cieszą się te, odnoszące się do motywacji, metod i najnowszych technik rekrutacji. Goście wydarzenia mają okazję wziąć udział, między innymi w warsztatach zatytułowanych: Wizerunek kandydata w sieci poprowadzonych przez Karolinę Latus z CRAFTS, Soft Skills Academy - Emilia Kijanka oraz Katarzyna Lipska z WSEPiNM. Natomiast spotkanie z Małgorzatą Wirecką-Zemstą oraz Katarzyną Łazarską – doradcami zawodowymi z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Kielcach, przybliży studentom tajniki pracy rekrutera. 

Obowiązkowym punktem Ogólnopolskich Targów dla Studentów i Absolwentów Szkół Wyższych „Praca, Kariera, Rozwój” jest Forum Biznes Edukacja Rozwój, które w tym roku odbędzie się pod hasłem „Nowe miejsca pracy w gospodarce 4.0 dla absolwentów szkół wyższych”. Podczas forum prelegenci odpowiedzą, między innymi na zagadnienia: na czym polega gospodarka 4.0 i w jaki sposób uczelnie dostosowują swoją ofertę kształcenia do zmian w gospodarce 4.0.

Organizatorem targów „Praca, Kariera, Rozwój” są Targi Kielce S.A. i Stowarzyszenie AIESEC. Partnerem wydarzenia jest Świętokrzyski Związek Pracodawców Prywatnych Lewiatan oraz Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach.

Patronat nad wydarzeniem objęli, między innymi: Prezydent Miasta Kielc Wojciech Lubawski i Marszałek Województwa Świętokrzyskiego Adam Jarubas.


Serdecznie zapraszamy!

Płatne Praktyki IT i Programowania
TDCM s.c.
Praktyki
3000 - 5000zł
11.07.2018
Łódź
BashJavaJavaScriptPHPPythonRubyangielskiInformatyka i programowanieumowa zlecenie
Junior Business Support Specialist with German
Gi Group
Praca
5000 - 7000zł
10.07.2018
Łódź
Analiza danychObsługa klientaniemieckiFinanse i ekonomiaObsługa klientaFinanseumowa o pracę
Praktyki na projekcie drogowym / Wyszków
Skanska
Praktyki
nie podano
11.07.2018
Wyszków
Architektura i Budownictwoumowa zlecenie
Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×