Pt. 10 GRU

HackYeah 2021

Czas trwania: 3 dni
Katowice, Zdalnie
Strona wydarzenia
Udostępnij stronę poprzez:
Największy hackathon w Europie powraca w wersji hybrydowej w ramach Internet Governance Forum Afterparty! HackYeah co roku przyciąga tłumy zafascynowanych uczestników. Jest to wydarzenie dla każdego, kto ma ochotę ulepszyć świat poprzez stworzenie kreatywnego rozwiązania bazującego na zaawansowanych technologiach.
HackYeah 2021

Czym jest hackathon?

Najprościej ujmując, jest to maraton programowania skierowany do programistów, podczas którego stają przed zadaniem rozstrzygnięcia określonego problemu i stworzenia rozwiązania na dany temat.

Kiedy?

Tegoroczna edycja HackYeah powered by GovTech odbędzie się w dniach 10-12 grudnia w innowacyjnej formie hybrydowej. Uczestniczyć można stacjonarnie w Katowickim Spodku lub formie online, z dowolnego miejsca na świecie.

Wyzwania

Pierwsza kategoria otwarta, to obecnie bardzo ważny temat, jakim jest zdrowie psychiczne (Mental Health). Druga, zostanie wybrana przez społeczność HackYeah i ogłoszona w ich social mediach.

Nagrody

Główny Partner - Bank Gospodarstwa Krajowego przygotował dwa specjalne zadania o łącznej puli nagród 100 000 PLN. A to nie koniec, bo kwota stale rośnie i przekroczyła już ĆWIERĆ MILIONA ZŁOTYCH! Więcej Partnerów i szczegółowych informacji już niebawem.

Kto może wziąć udział?

Każdy, kto ma chęć stworzyć innowacyjne rozwiązanie, które przyniesie “lepsze jutro”. Wystarczy wybrać jedną z kategorii oferowanych przez organizatorów oraz Partnerów wydarzenia i walczyć o nagrody. Uczestnicy offline i online będą mieli dostęp do tych samych zadań i wyzwań.

Bilety online są darmowe, na miejscu kosztują 99 zł, a cały zysk jest przeznaczony na cele charytatywne - wspieranie edukacji informatycznej dzieci z biednych rodzin. *Bilety na wydarzenie stacjonarne są ograniczone z powodu sytuacji epidemiologicznej, pula stale maleje.

Więcej informacji na stronie: https://hackyeah.pl

Bilety: https://eventory.cc/event/hackyeah-2021/tickets

German Speaking Customer Service Specialist
Praca Praktyki Staż IT i Programowanie Języki obce Obsługa klienta zagranicznego Customer care niemiecki
COMPUTACENTER POLAND
Poznań
Nie podano
Administrative Assistant - Working Student
Praca Praktyki Staż Administracja Microsoft Office angielski
Nokia
Kraków
Nie podano
R&D Laboratories Working Student - IP Network
Praca Praktyki Staż IT i Programowanie Analiza danych Python Informatyka Linux
Nokia
Wrocław
Nie podano
German speaking Resource Scheduler
Praca Praktyki Staż Języki obce Obsługa klienta zagranicznego Customer care Microsoft Office niemiecki
COMPUTACENTER POLAND
Poznań
Nie podano