Green Cell
Skawina Internet / e-Commerce
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 października 2021. Zobacz aktualne

Zastępca Lidera ds. Reklamacji

Rekrutacja zdalna
Green Cell Skawina
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż

Zakres obowiązków:

  •  zarządzanie oraz kontrola Zespołu ds. Reklamacji
  • zarządzanie zgłoszeniami reklamacyjnymi do producentów
  • kontrola poprawności przechowywania towarów oraz zarządzanie nimi
  • prowadzenie sprzedaży na kontach Allegro
  • odpowiedzialność za jakość przeprowadzonych reklamacji
  • wdrażanie usprawnień oraz nowych procesów
  • sporządzanie analiz
  • doraźna pomoc w obsłudze reklamacji

 Czego oczekujemy:

  • doświadczenia na stanowisku z funkcją zarządzającą pracownikami
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, a w szczególności Excel
  • znajomość technik obsługi klienta
  • znajomość j. angielskiego min. na poziomie B2

 Co możemy Ci zaoferować:

  •  naprawdę dynamiczne środowisko - jesteśmy w pierwszym 1000 Financial Times najszybciej rosnących firm w Europie ! :) (FT 1000 - Click)
  • realny wpływ na kształt firmy w perspektywie długoterminowej
  • dużą swobodę działania i realizację najbardziej kreatywnych pomysłów
  • wsparcie zespołu pełnego świeżej energii - dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, a done is better than perfect
  • umowę o pracę z pakietem benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport