GRENKELEASING Sp. z o.o.
Poznań Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 lipca 2022. Zobacz aktualne

Zapraszamy Studenta do współpracy sezonowej do wsparcia Działu Obsługi Klienta Biznesowego

GRENKELEASING Sp. z o.o. Poznań
Nie podano
Praca dodatkowa, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Zakres obowiązków:

Wsparcie działu analizy wniosków leasingowych i obsługi umów oraz działu obsługi Klienta – zadania m.in.

  • telefoniczne rozmowy z Klientami
  • wysyłka i obsługa poczty mailowej
  • obsługa poczty firmowej
  • wsparcie przy obsłudze dokumentacji firmowej
  • wsparcie przy realizacji kampanii marketingowych

Wymagania:

  • status studenta, preferowane studia ekonomiczne (wiek do 26 lat)
  • otwartość, dobra komunikacja
  • zaangażowanie, samodzielność, odpowiedzialność
  • znajomość podstaw funkcjonowania rynku
  • znajomość podstaw obsługi Klienta
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Praca na okres lipiec-sierpień, możliwe przedłużenie do końca września.