HR Sigma
Bielsko-Biała Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 kwietnia 2020. Zobacz aktualne

Zakupowiec z j.bułgarskim

HR Sigma Bielsko-Biała
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Agencja pośrednictwa pracy HR SIGMA poszukuje dla Klienta działającego w branży motoryzacyjnej kandydatów do pracy na stanowisko: Zakupowiec z j. bułgarskim

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska:

  • Budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami,
  • Współpraca z polskimi i zagranicznymi Dostawcami,
  • Zarządzanie i rozwój portfela produktowego firmy,
  • Realizacja procesów zakupów i tworzenie dokumentacji zakupowej,
  • Zapewnienie terminowości dostaw.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą lub zakupem,
  • Bardzo dobra znajomość języka bułgarskiego - warunek konieczny,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych oraz rozpoznawania potrzeb klientów,
  • Odpowiedzialność, dynamiczność, samodzielność,
  • Chęć ciągłego rozwoju oraz poszerzania wiedzy technicznej,
  • Dyspozycyjność,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Preferowana znajomość rynku motoryzacyjnego.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz prowizja uzależniona od osiąganych wyników,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Wsparcie doświadczonego zespołu przy wdrożeniu do firmy,
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zgranym zespole.

Klauzula RODO:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)