CCIG Group Sp. z o.o.
Kielce Obsługa Klienta / Call Center

Zacznij pracę w wakacje i zostań z nami w roku akademickim

CCIG Group Sp. z o.o. Kielce
Nie podano
Praca
Umowa zlecenie

Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje pracy tymczasowej, o nr. 15946, dla swojego Klienta CCIG Group poszukuje osób na stanowisko Telefoniczny Doradca Klienta.

Twój zakres obowiązków:

  • Telefoniczna obsługa klientów - wysoka kultura osobista jest tutaj niezbędna.
  • Badanie potrzeb klientów, dobieranie najlepszej oferty, informowanie o aktualnych promocjach, rabatach oraz dostępnym sprzęcie i akcesoriach.

Poszukujemy osób, które:

  • Stawiają komunikację na pierwszym miejscu.
  • Czerpią satysfakcję z pracy i pozytywnie wpływają na ludzi.
  • Są ambitne i chcą łączyć naukę z pracą.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Life-work balance

Grafik możesz dostosować do swoich potrzeb - to idealne rozwiązanie dla studentów. Będziesz mieć czas na pracę, naukę i realizowanie swoich pasji.

  • Doświadczenie

Wszędzie słyszysz, że nie masz doświadczenia? Dla nas to nie ma znaczenia. Pracując z nami możesz rozwijać swoje kompetencje miękkie cały czas, dzięki szkoleniom wewnętrznym, które oferujemy.

  • Wypłata dwa razy w miesiącu

Wypłatę otrzymujesz zawsze dwa razy w miesiącu - za godziny (27,70 zł brutto/h) i premię.

  • Pakiet wdrożeniowy UKNOW

Dołączając do nas masz możliwość skorzystania z profesjonalnego pakietu wdrożeniowego Uknow, który przygotowuje do nowych zadań oraz rozwija kwalifikacje i kompetencje. Po pozytywnym ukończeniu wdrożenia otrzymujesz certyfikat, który potwierdza zdobyte umiejętności.

  • Ścieżka rozwoju

Jesteś ambitny i nie lubisz stać w jednym miejscu? To tak jak my! Dzięki przejrzystej ścieżce rozwoju masz możliwość zdobywania kolejnych szczebli kariery.