CCIG Group Sp. z o.o.
Zielona Góra Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 lipca 2022. Zobacz aktualne

Z nami zarobisz na wakacje!

CCIG Group Sp. z o.o. Zielona Góra
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

O nas:

Jesteśmy liderem na rynku call center w Europie Środkowo-Wschodniej - 15 lat doświadczeń, 60 Klientów z kilkunastu branż.

Dołącz do nas i zdobądź pieniądze na wakacje, cenne doświadczenie i mnóstwo fajnych znajomości:)

Twoje zadania:

  • prezentowanie oferty dopasowanej do wymagań Klient,
  • informowanie o aktualnych produktach i usługach naszych Partnerów,
  • negocjacje, zbijanie obiekcji, argumentacja (odbędziesz cykl nowoczesnych szkoleń w tym zakresie).

Od Ciebie oczekujemy:

  • dyspozycyjności min. 100 godzin w miesiącu
  • zaangażowania:)

Pieniądze na wakacje, wypłatę dwa razy w miesiącu, cenne doświadczenie i mnóstwo fajnych znajomości:)