CCIG Group Sp. z o.o.
Łódź Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 czerwca 2022. Zobacz aktualne

Z nami zarobisz na wakacje!

CCIG Group Sp. z o.o. Łódź
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

O nas:

Jesteśmy liderem na rynku call center w Europie Środkowo-Wschodniej - 15 lat doświadczeń, 60 Klientów z kilkunastu branż.

Dołącz do nas i zdobądź pieniądze na wakacje, cenne doświadczenie i mnóstwo fajnych znajomości:)

Twoje zadania:

  • prezentowanie oferty dopasowanej do wymagań Klienta - informowanie o aktualnych produktach i usługach naszych Partnerów
  • negocjacje, zbijanie obiekcji, argumentacja (odbędziesz cykl nowoczesnych szkoleń w tym zakresie)

Od Ciebie oczekujemy:

  • dyspozycyjności min. 25 godzin w tygodniu
  • zaangażowania:)

Oferujemy:

  • całkowicie elastyczny grafik
  • stawkę 19,70zł brutto + atrakcyjne premie
  • świetną atmosferę
  • pewną pracę w sercu miasta (tuż obok Galerii Łódzkiej)
  • certyfikat za ukończone szkolenie
  • wypłatę dwa razy w tygodniu
  • poznanie fantastycznych ludzi.

Nie czekaj aplikuj i dołącz do nas!