Etisoft Sp. z o.o.
Poznań Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 lipca 2022. Zobacz aktualne

Young Stars EtiACADEMY (Program dla studentów obszarów handlowych)

Etisoft Sp. z o.o. Poznań
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Jesteś studentem/ką uczelni wyższej na kierunku związanym z ekonomią, handlem, zarządzaniem, czy komunikacją?

Pierwszy rok studiów już za Tobą?

Szukasz nowych wyzwań i chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe?

Chcesz poznać skuteczne tajniki sprzedaży w sektorze B2B?

To dobrze się składa, bo mamy dla Ciebie pracę!

MIEJSCE PRACY:

  • Poznań

MAMY DLA CIEBIE ZADANIA:

  • poznasz tajniki pracy handlowca,
  • dowiesz się jak badać potrzeby klientów oraz budować długotrwałe relacje z nimi,
  • będziesz mieć okazję uczestniczyć w spotkaniach z klientami i negocjacjach handlowych,
  • poznasz zasady ustalania warunków handlowych,
  • przećwiczysz tworzenie ofert handlowych i prowadzenie korespondencji z klientami,
  • nauczysz się pracy z systemem CRM.

OCZEKUJEMY OD CIEBIE:

  • otwartości na naukę i wyzwania,
  • komunikatywności i łatwości nawiązywania kontaktów,
  • zdolności analitycznego myślenia i znajdowania rozwiązań w rozważanych kwestiach,
  • znajomości programów pakietu MS Office (w szczególności MS Word MS Excel).

DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE:

  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1.

W ZAMIAN OFERUJEMY:

  • możliwość poznania obszaru handlowego,
  • wsparcie i rozwój przy współpracy z opiekunem,
  • pracę w dogodnych godzinach,
  • miesięczne wynagrodzenie,
  • możliwość stałej współpracy.

Nie zwlekaj! Dołącz do nas!