xpress->delivery
Lublin Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 marca 2024. Zobacz aktualne

Xpress Delivery - Delivery Support (Wsparcie w realizacji Dostaw)

Zdalnie w czasie COVID
xpress->delivery Lublin
Nie podano
Praca dodatkowa, Praktyki
Umowa B2B, umowa zlecenie

Xpress Delivery, dynamicznie rozwijająca się firma w branży natychmiastowych dostaw dla e-commerce, poszukuje energicznych i zorganizowanych studentów do wspierania naszego zespołu jako Fast Track Delivery Support. Jeśli jesteś osobą dyspozycyjną, gotową do pracy pod presją czasu i chcesz być częścią innowacyjnego projektu, dołącz do nas!

Zakres obowiązków:

  • Szybkie reagowanie na nadchodzące zadania związane z realizacją dostaw i ich terminowa realizacja.
  • Wsparcie kierowców i klientów w procesie dostawy poprzez aplikację Xpress Delivery.
  • Zarządzanie zadania i monitorowanie ich wykonania w zależności od priorytetów.

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy - praca całkowicie zdalna, możliwa do realizacji w każdym miejscu, gdy masz 5-15 minut po przyjęciu zadania
  • Wynagrodzenie w formie stawki za zadanie, w przedziale 10-55 PLN, w zależności od skomplikowania i efektu danego zadania
  • Szkolenie wprowadzające oraz dostęp do narzędzi niezbędnych do pracy (wymagany własny smartphone, zalecany tablet lub laptop).
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w szybko rozwijającej się firmie technologicznej.

Wymagania:

  • Status studenta.
  • Wysoka dyspozycyjność i gotowość do pracy w swoim wolnym czasie.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i szybkiego rozwiązywania problemów.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.
  • Komunikatywność i otwartość na kontakt z ludźmi.
  • Znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem.

Jak aplikować?

Jeśli jesteś zainteresowany/a i spełniasz nasze wymagania, wyślij swoje CV i krótki list motywacyjny na adres: wojciech@xpress.delivery

W tytule wiadomości prosimy o wpisanie „Aplikacja na stanowisko Delivery Support”.

Dołącz do Xpress Delivery i bądź częścią rewolucji w dostawach ecommerce!