SEO4.net
Kraków Internet / e-Commerce
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 grudnia 2019. Zobacz aktualne

Webmaster/Administrator stron

SEO4.net Kraków
3500 - 4000zł
Praca
Umowa o pracę

Poszukujemy osoby z doświadczeniem technicznym w administrowaniu i edycji stron internetowych do prowadzenia prac technicznych na stronach internetowych.

Główne zadania na tym stanowisku

  • przeprowadzanie optymalizacji technicznych na podstawie przygotowanych zaleceń,
  • testowanie stron internetowych pod kątem ich działania, raportowanie efektów i przygotowywanie zaleceń,
  • aktualizacja stron internetowych,
  • konfigurowanie stron, domen, serwerów, skrzynek pocztowych,
  • przeprowadzanie migracji stron,
  • wprowadzanie i edycja treści na stronach internetowych,
  • raportowanie działań.

Wymagania

  • wiedza związana z działaniem stron internetowych, serwerów, domen, robotów sieciowych,
  • posiadane doświadczenie w zarządzaniu stronami internetowymi – konfiguracje, optymalizacje, wstawianie treści,
  • podstawowa znajomość HTML, CSS i PHP,
  • dobra znajomość WordPressa oraz innych systemów zarządzania treścią,
  • dobra organizacja pracy (zawsze wiesz na jakim etapie zadania jesteś i ile mniej więcej Ci ono jeszcze zajmie),
  • dbałość o wysoką jakość realizacji (doceniamy szybkość wykonywania zadań, jednak jeszcze bardziej wymagamy staranności),
  • zainteresowanie nowinkami technologicznymi (śledzisz trendy i wykorzystujesz możliwości nowych technologii nawet w prywatnym życiu),
  • mile widziana znajomość zagadnień SEO (realizowane działania podlegają wytycznym SEO),
  • mile widziana znajomość narzędzi SEO – Search Console, Clusteric, Screaming Frogg, Google Analytics.

Oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zrealizowanych zadań (2500 - 3500 zł netto);
  • szkolenia i wsparcie merytoryczne w ramach powierzonych czynności;
  • benefity: prywatne ubezpieczenie medyczne, pakiet Multisport, wyjazdy integracyjne i wejściówki do krakowskiego ZOO;
  • biuro w centrum Krakowa z dogodnym dojazdem; w okolicy sklepy, lunch bary;
  • udział w rozwoju firmy w zakresie budowania konkurencyjnej oferty usług.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z krótkim opisem doświadczenia