nazwa.pl
Kraków IT
Dodaj opinię
Czy to Twoja firma? Przejmij profil
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 stycznia 2021. Zobacz aktualne

Webmaster

nazwa.pl Kraków
Nie podano
Praca

JAKO LIDER TECHNOLOGICZNY OFERUJEMY:

  • pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze
  • wdrożenie do pracy poprzez szkolenia
  • wsparcie przełożonych i doświadczonych współpracowników
  • stałe podnoszenie kompetencji poprzez udział w coachingach, szkoleniach i projektach rozwojowych
  • możliwość awansu wewnętrznego i/lub udział w rekrutacjach wewnętrznych
  • umowę o pracę (lub inną formę współpracy według preferencji)
  • pakiet atrakcyjnych benefitów i zniżki na usługi nazwa.pl (m.in. pakiet startowy, ubezpieczenie medyczne, MultiSport, budżet rozwojowy, cykliczne niespodzianki, imprezy integracyjne itp.)
  • komfortowe biuro zlokalizowane w Czyżynach w Krakowie

PROFIL KANDYDATA:

  • posiadaszdobrą znajomość PHP, HTML, CSS
  • znasz bazy danych mySQL
  • masz doświadczenie w pracy z JavaScript
  • dobrze znasz CMS: Wordpress, PrestaShop, Joomla
  • posiadasz podstawową znajomość Frameworków
  • znasz konsolę Linux
  • posiadasz podstawową znajomość systemu DNS
  • umiesz optymalizować strony internetowe pod kątem wydajności, przyspieszenia działania
  • masz doświadczenie w analizie dzienników serwera jak Access logi i Error Logi serwera Apache
  • znasz systemy zarządzania serwerem np. Direct admin, cPanel

ZAKRES ZADAŃ I ODPOWIEDZIALNOŚCI:

  • rozwiązywanie problemów klientów zgłaszających problemy na stronach internetowych (różnego rodzaju błędy, np. w kodowaniu)
  • pomoc w aktualizacji stron internetowych Klientów (np. aktualizacja wtyczek w Wordpressie)
  • wsparcie dla klientów w zakresie dodawania treści ,mechanizmów lub zabezpieczeń na stronie (np. dodanie captcha)
  • optymalizacja stron internetowych klientów (np. strona ładuje się wolno lub przekracza parametry bezpieczeństwa obecne na hostingach)
  • migracje danych klientów z zewnętrznych serwerów do nazwa.pl (poczta, bazy, strony)
  • poprawa stron, które mogą nie działać poprawnie po migracji 1:1 np. błędne kodowanie
  • kontakt mailowy lub telefoniczny z klientem w kwestii ustalenia szczegółów migracji, czy też prac na stronie, opisaniu błędów występujących na stronie