CCIG Group Sp. z o.o.
Rzeszów Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 czerwca 2023. Zobacz aktualne

Wakacje pełne wyzwań! Praca dla MATURZYSTÓW!

Rekrutacja zdalna
CCIG Group Sp. z o.o. Rzeszów
22 - 28zł
Praca dodatkowa, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 27584 prowadzi kompleksowy zakres usług rekrutacyjnych dla wszystkich spółek CCIG Group, jako największe Call Center w Polsce przygotujemy Cię do rozpoczęcia Twojej kariery zawodowej!

Jesteśmy firmą która aktualnie zatrudnia ponad 200 uśmiechniętych i kreatywnych młodych osób. Jeśli chcesz połączyć wakacje z zarabianiem pieniędzy to świetnie trafiłeś. U nas zdobędziesz pierwsze cenne doświadczenia, a jeśli zechcesz to zostaniesz z nami na dłużej :)

Twoje zadania to...

  • Telefoniczna obsługa aktualnych Klientów firmy z branży energetycznej,
  • Udzielanie informacji w obszarze powierzonych kompetencji,
  • Poznanie i obsługa wewnętrznych systemów,
  • Rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez klientów.

Wystarczy, że...

  • Lubisz nowe wyzwania,
  • Rozmowa z drugim człowiekiem sprawia Ci przyjemność,
  • Jesteś otwarty na rozwój,
  • Potrafisz sprawnie obsługiwać komputer.

Od nas otrzymujesz...

  • Gwarantowaną stawkę za każdą przepracowaną godzinę- 22,80 zł brutto - dla maturzystów i studentów jest to kasa na rękę,
  • Pakiet wdrożenia przygotowujący do pracy osoby bez doświadczenia,
  • Premie pieniężne za sukcesy,
  • Elastyczny grafik, dzięki czemu możesz połączyć pracę z dodatkowymi zajęciami i mieć czas na spędzenie czasu wolnego podczas wakacji,
  • Możliwość zdobycia nowych znajomych ;)

Nie musisz mieć doświadczenia, żeby zacząć z nami swoją przygodę! Aplikuj i dołącz do nas! :)