Alior Bank
Warszawa Bankowość
Dodaj opinię
Czy to Twoja firma? Przejmij profil
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 lutego 2021. Zobacz aktualne

UX Designer

Alior Bank Warszawa
Nie podano
Praca

Twoje zadania:

projektowanie rozwiązań dla użytkowników w postaci user flow, makiet oraz prototypów, niezależnie od platformy (mobile i desktop)

prowadzenie projektów w relacji z biznesem

wspieranie biznesu w zakresie tworzenia produktów i usług zorientowanych na użytkownika

realizacja audytów UX i benchmarków

wykorzystywanie wiedzy do wspierania pracy teamu Service Design i UX Research

szerzenie wiedzy o UX w organizacji

wspieranie pomocną dłonią młodszych stażem designerów

Wymagania

Nasze oczekiwania:

samodzielność w działaniu, a jednocześnie umiejętność współpracy w grupie o zróżnicowanych kompetencjach (biznes, technologia)

min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w projektowaniu usług cyfrowych (najlepiej dla finansów, e-commerce, m-commerce) - mile widziane portfolio

doświadczenie z zakresu tworzenia działających prototypów w oprogramowaniu Axure na podstawie wymagań biznesu

zdolności analityczne pomagające przełożeniu wymagań biznesu na projekt

bardzo dobra znajomość zagadnień UCD, Design Thinking i trendów w projektowaniu usług cyfrowych

bardzo dobra znajomość zagadnień: RWD, WCAG oraz wiedza ogólna zakresu IT i technologii

dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy nad Design Systemem (Style Guide i biblioteki komponentów)

znajomość oprogramowania Jiry i przynajmniej jednego z programów do projektowania (Sketch, Adobe XD, Figma)

mile widziane będzie doświadczenie z pakietem Adobe (Ilustrator, Photoshop)

Szukamy osoby, która bierze odpowiedzialność za powierzone zadania/projekty i samodzielnie szuka rozwiązań kiedy pojawiają się problemy :)

Oferujemy

Oferujemy:

dużą odpowiedzialność i wpływ na nowe rozwiązania w organizacji

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

dołączenie do tworzonego zespołu i grę w pierwszej lidze pod względem projektowania usług finansowych, a z czasem pozycję Eksperta FinTech Design

profesjonalne środowisko budowy Digital Experience obejmujące kompetencje zespołu, wiedzę, laboratoria badawcze, sprzęt i decyzyjność

pracę w interdyscyplinarnym zespole ze specjalistami Open Banking, FinTech, Blockchain, UX Research i Service Design, od których można się wiele nauczyć

pracę w środowisku macOS

dofinansowanie do benefitów (m.in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna)

udział w szkoleniach i konferencjach