Alior Bank
Warszawa Bankowość
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 lutego 2021. Zobacz aktualne

UX Designer

Alior Bank Warszawa
Nie podano
Praca

Twoje zadania:

projektowanie rozwiązań dla użytkowników w postaci user flow, makiet oraz prototypów, niezależnie od platformy (mobile i desktop)

prowadzenie projektów w relacji z biznesem

wspieranie biznesu w zakresie tworzenia produktów i usług zorientowanych na użytkownika

realizacja audytów UX i benchmarków

wykorzystywanie wiedzy do wspierania pracy teamu Service Design i UX Research

szerzenie wiedzy o UX w organizacji

wspieranie pomocną dłonią młodszych stażem designerów

Wymagania

Nasze oczekiwania:

samodzielność w działaniu, a jednocześnie umiejętność współpracy w grupie o zróżnicowanych kompetencjach (biznes, technologia)

min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w projektowaniu usług cyfrowych (najlepiej dla finansów, e-commerce, m-commerce) - mile widziane portfolio

doświadczenie z zakresu tworzenia działających prototypów w oprogramowaniu Axure na podstawie wymagań biznesu

zdolności analityczne pomagające przełożeniu wymagań biznesu na projekt

bardzo dobra znajomość zagadnień UCD, Design Thinking i trendów w projektowaniu usług cyfrowych

bardzo dobra znajomość zagadnień: RWD, WCAG oraz wiedza ogólna zakresu IT i technologii

dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy nad Design Systemem (Style Guide i biblioteki komponentów)

znajomość oprogramowania Jiry i przynajmniej jednego z programów do projektowania (Sketch, Adobe XD, Figma)

mile widziane będzie doświadczenie z pakietem Adobe (Ilustrator, Photoshop)

Szukamy osoby, która bierze odpowiedzialność za powierzone zadania/projekty i samodzielnie szuka rozwiązań kiedy pojawiają się problemy :)

Oferujemy

Oferujemy:

dużą odpowiedzialność i wpływ na nowe rozwiązania w organizacji

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

dołączenie do tworzonego zespołu i grę w pierwszej lidze pod względem projektowania usług finansowych, a z czasem pozycję Eksperta FinTech Design

profesjonalne środowisko budowy Digital Experience obejmujące kompetencje zespołu, wiedzę, laboratoria badawcze, sprzęt i decyzyjność

pracę w interdyscyplinarnym zespole ze specjalistami Open Banking, FinTech, Blockchain, UX Research i Service Design, od których można się wiele nauczyć

pracę w środowisku macOS

dofinansowanie do benefitów (m.in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna)

udział w szkoleniach i konferencjach