CCIG Group Sp. z o.o.
Kielce Obsługa Klienta / Call Center

To ostatni dzwonek żeby wdrożyć się do pracy jeszcze przed studiami!

CCIG Group Sp. z o.o. Kielce
Nie podano
Praca
Umowa zlecenie

Planujesz studia i chciałbyś pogodzić pracę z nauką? Nie zwlekaj. Aplikuj już dziś abyś mógł wdrożyć się jeszcze przed studiami, a w trakcie korzystać z elastycznego grafiku!

Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje pracy tymczasowej, o nr. 15946, dla swojego Klienta CCIG Group poszukuje kandydatów na stanowisko Telefoniczny Doradca Klienta.

Zadania:

Twoim zadaniem będzie telefoniczny kontakt z Klientem sieci Orange. Nic prostszego! Rozmawiamy, doradzamy, proponujemy dodatkowe usługi i prezentujemy oferty.

Wymagania:

- płynna znajomość języka polskiego

- komunikatywność i otwartość na rozmówcę

- dobra dykcja

Nauczymy Cię wszystkiego od postaw.

U nas czekają na Ciebie:

- profesjonalny pakiet wdrożeniowy 'Uknow'

- wynagrodzenie 28,10 zł brutto/h + premie za sukcesy

- wypłata 2 razy w miesiącu

- elastyczny grafik, który dopasujesz do planu zajęć

- regularne szkolenia podnoszące kompetencje

- karta rabatowa

... oraz ludzie, którzy nie mogą doczekać się, żeby Cię poznać :)