Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 maja 2022. Zobacz aktualne

Tester oprogramowania - płatny staż (zdalnie)

Rekrutacja zdalna
Zdalnie w czasie COVID
TDCM.io Zdalnie
3010 - 3600zł
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Jesteśmy doświadczonym zespołem programistów, który realizuje projekty dla klientów między innymi z U.S. w tym z Doliny Krzemowej. Jeżeli jesteś ambitny, ciekawy wyzwań, znasz angielski i chcesz przekonać się jak wygląda praca dla startup’ów z U.K., U.S. Kanady, Australii, to doskonale trafiłeś!

Jakie będą twoje zadania?

  • wykonywanie testów oprogramowania webowego i mobilnego,
  • diagnozowanie i raportowanie błędów,
  • współpraca z osobą prowadzącą projekt, testerami, programistami,
  • uczestniczenie w spotkaniach i pracach zespołu,
  • mile widziana inicjatywa do podejmowania kontaktów z klientami

Czego oczekujemy?

  • umiejętności identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań,
  • umiejętności logicznego i wnikliwego myślenia,
  • rzetelności, dokładności w działaniu,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • zaangażowania w pełnym wymiarze godzin (40h tygodniowo) lub min 3/4 etatu,
  • mile widziana podstawowa znajomość co najmniej jednego z wybranych języków programowania: Javascript, Python, Ruby, Java, NET/C#, PHP, C, C++

Co oferujemy?

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego przy realizacji projektów dla zagranicznego klienta,
  • pomoc i wsparcie zespołu,
  • naukę pod okiem doświadczonych mentorów,
  • trzymiesięczny płatny staż - 19,70 zł brutto/h w oparciu o umowę zlecenie,
  • po pomyślnie zakończonym stażu możliwość kontynuowania współpracy na umowę zlecenie/o pracę/B2B,
  • elastyczne godziny pracy,
  • pracę zdalną i/lub stacjonarną z biura w Łodzi,
  • po stażu możliwość dofinansowania do karty sportowej Fit Profit,
  • po stażu możliwość uczestniczenia w zajęciach doszkalających z języka angielskiego

Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany stażem w TDCM, to śmiało wypełnij formularz zgłoszeniowy wraz z zadaniami i załącz CV (nie zapomnij umieścić w nim informacji z aktualną klauzulą RODO).

W razie pytań napisz do nas maila na adres: rekrutacja@tdcm.io